Еріктілер жылынаяқтай отырып
04 Желтоқсан 2020
«Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы ҚМУ КЕАҚ жастармен жұмысы жөніндегі бөлімімен бірлесіп 26.11.2020 ж. «Еріктілер жылын аяқтай отырып» тақырыбында тұрақты жұмыс істейтін «Жаңғыру жолы» әдістемелік семинарының онлайн-отырысын өткізді.
1 желтоқсан – Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күні
03 Желтоқсан 2020
1998 жылы ДДҰ алғаш рет 1 желтоқсан Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күні деп жариялады. Елімізде жыл сайын 10 қарашадан бастап 10 желтоқсан аралығында Бүкіләлемдік ЖИТС-ке қарсы күрес күніне арналған тұрғындар арасында АИТВ-инфекциясының ал­дын алу шаралары өтеді. Меди­ци­налық мекемелерде ашық есік күндері өт­кізіліп, эпидемиолог, психолог, нарколог, венеролог мамандар кеңес береді.
Тұңғыш Президент күні
01 Желтоқсан 2020
1 желтоқсан- Тұңғыш Президент күні. Осы дата арқылы өскелең ұрпақ Тәуелсіз Қазақстанның тарихын танып,оның ел болып қалыптасу жолында,Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың аянбай еңбек еткенін жадында сақтауына үлесін қосады.Сондықтан аталмыш мерекенің Тұңғыш Президент күні ретінде тойлануы заңды құбылыс болып табылады.
Қарағанды қ., КММ №93 гимназия түлектерімен патология кафедрасының кәсіби бағдар беру жұмысы
26 Қараша 2020
2020 жылдың 21 қарашасында біз: КеАҚ ҚМУ патология кафедрасының қауымдастырылған профессоры Х. Р. Абдикадирова және профессор ассистенті Ю. П. Таласпекова, онлайн режимде, Zoom платформасы арқылы "Қарағанды қаласының КММ №93 гимназиясының" 11-ші сынып оқушыларымен кәсіби бағдар беру жұмысын жүргіздік.
Қарағанды медицина университетінің стартапы ең үздік деп танылды!
24 Қараша 2020
23 қарашадаVIII Республикалық студент жастардың «Мен жастарға сенемін!» патриоттық форумы аясында «Елімнің инновациялық дамуына менің нақты қосқан үлесім» атты студенттік инновациялық әлеуметтік-маңызды жобаларының республикалық байқауының қорытындылары шығарылды.
«Елбасы- ел тірегі»
23 Қараша 2020
2020 жылдың 17 қарашасында ZOOM платформасында ҚР Тұңғыш Президенті күніне арналған «Елбасы-ел тірегі» республикалық онлайн-эстафетасы аясында ұйымдастырылған «Дана тұлға, дара тұлға-Елбасы» атты жастар конференциясы онлайн форматта өтті.
Sanaly urpaq
17 Қараша 2020
Көпшілікпен бірге - Дене тәрбиесі!
16 Қараша 2020
Дене шынықтыру орталығы 3, 4, 5 курс студенттері үшін жалпы дене шынықтыру дайындығы бойынша онлайн форматта жарыс өткізді. Қыздар секіргішпен секірді, ұлдар – тартылды.
«Қазгеология» қызметкерлерін жедел көмек көрсету дағдыларына оқыту
15 Қараша 2020
2020 жылдың 9 қарашасында «ҚазГеология» ҰҒК» АҚ қызметкерлері «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-ның Симуляциялық және білім беру технологиялар орталығында төтенше жағдайлар кезінде алғашқы медициналық көмек көрсетудің базалық дағдылары бойынша оқытудан өтті.
Маусымдық тұмаудың алдын алу шараларын жүзеге асыру
12 Қараша 2020
«Жалпы медицина» білім беру бағдарламасының студенттері тұмаудың алдын алу шараларына белсенді қатысты.