Тәуелсіздіктің жеті қыры
16 Желтоқсан 2020
«Astanа» телеканалының дайындаған «Тәуелсіздіктің жеті қыры» атты деректі фильмінде Елбасымыздың еліміз үшін жасаған ұлы қадамдары мен шешімдері бейнеленген. Деректі фильм жеті бөлімнен тұрады.
Философия курсының соңындағы вебинар
15 Желтоқсан 2020
2020 жылдың 12 желтоқсанында Қарағанды ​​медициналық университетінің Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы «Рухани жағыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында Халықаралық Медицина факультетінің студенттері үшін «Қазақстан мен Үндістанның мәдени диалогы» халықаралық қатысуымен вебинар өткізілді.
Онлайн режимдегі PBL
15 Желтоқсан 2020
Жалпы, «студент» сөзі - «бір нарсеге қызығушы, бір нарсеге ұмтылушы» деген мағынаны білдіреді. Ал, біз бүгінгі постымызда ізденісті, қызығушылықты талап ететін әдістердің біріне тоқталмақпыз. Ол мәселеге бағытталған оқыту әдісі – PBL әдісі.
Студентердің стреске қарсы тұру мәселелерін қарастыру
11 Желтоқсан 2020
«Туған жер» атты арнайы жоба аясында 05.12.20 ж. Казақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының психологтары "Stress to lerance as a factor of a competitive personality" халықаралық қатысуымен ғылыми-тәжірибелік онлайн-конференция өткізді. Конференцияға шетел факультетінің 2 курс студенттері қатысты.
Ән мен күй қанатындағы ғұмыр
10 Желтоқсан 2020
2020 жылдың 9-желтоқсанында Қарағанды медициналық университетінің Тілдерді дамыту орталығы, білім беру қызметі индикаторына сәйкес, «Жаңғыру жолы» бағдарламасы аясында белгілі композитор Нұрғиса Тілендиевтің 95 жылдығына арналған «Ән мен күй қанатындағы ғұмыр» атты интербелсенді онлайн-семинар өткізді.
Тәуелсіздік қасиетті ұғым
10 Желтоқсан 2020
16 желтоқсан Тәуелсіздік күні ретінде, Қазақстан да мемлекеттік деңгейде аталып өтеді. Қоғам өміріндегі осы айтулы мерекеге орай 9 желтоқсан күні Қарағанды Медицина Университеті, Жалпы медицина мамандығының 1 курс студенттерімен онлайн-концертті тамашаладық. Концерт жоғары деңгейде өтті.
Өзін – өзі дамыту жолындағы алғашқы кездесу
10 Желтоқсан 2020
Қазақстанның жаңа кәсіптер мен құзыреттер атласы ұлттық жобасы сарапшыларының пікірінше, алдағы 5-10 жыл ішінде 239 жаңа мамандық пайда болады, 129 жоғалады, 95 өзгереді, бұл жаңа оқу бағдарламаларын енгізу кезінде және қайта қарау кезінде университеттер үшін басты бағдар болады. Осыған байланысты бітіруші дәрігер бірнеше құзыретке ие болуы керек, дәрігер, зерттеуші және денсаулық сақтауды ұйымдастырушы болуы керек.
Патология кафедрасының профориентациялық жұмысы. Қарағанды қаласы М. Жұмабаев атындағы №39 гимназия, 2020-2021 оқу жылы
07 Желтоқсан 2020
21.11.2020ж. ҚМУ патология кафкдрасының ассистент-профессоры Аринова С.М. М. Жұмабаев атындағы №39 гемназияның бітіруші 11 және 9 сыныптар арасында профориентация жұмысын ZOOM online түрінде жүргізді.
2020-2021 оқу жылындағы патология кафедрасының Қарағанды қаласының «№54 ЖББОМ» КММ кәсіптік бағдар беру жұмысы.
07 Желтоқсан 2020
2020 жылдың 03 желтоқсанында Қарағанды қаласының «№54 ЖББОМ» КММ патология кафедрасының оқытушысы Жиенбаева Кымбат Мураткызы кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізді.
Жұмыс күні режиміндегі сергіту сәті
04 Желтоқсан 2020
Қарағанды медицина университетінің Физикалық денсаулық орталығы «Жұмыс күні режиміндегі сергіту сәті» жарысының қорытындысын шығарды. Ол ЖОО-ның Әкімшілік-басқару құрамы мен мектептерінің қызметкерлері арасында ҚР Тәуелсіздік күніне арналып өткізілді.