Өзін – өзі дамыту жолындағы алғашқы кездесу

10 Желтоқсан 2020

Қазақстанның жаңа кәсіптер мен құзыреттер атласы ұлттық жобасы сарапшыларының пікірінше, алдағы 5-10 жыл ішінде 239 жаңа мамандық пайда болады, 129 жоғалады, 95 өзгереді, бұл жаңа оқу бағдарламаларын енгізу кезінде және қайта қарау кезінде университеттер үшін басты бағдар болады. Осыған байланысты бітіруші дәрігер бірнеше құзыретке ие болуы керек, дәрігер, зерттеуші және денсаулық сақтауды ұйымдастырушы болуы керек.

Біздің студенттерге қосымша, сапалы, қол жетімді шарттар бойынша қолайлы шарттарда білім алу мүмкіндігін беру үшін Медицина мектебі жақын және алыс шетелдердегі Қазақстан университеттерімен іскерлік серіктестік жоспарлады. Мектептің іскери серіктестерінің бірі - табысты кәсіпкер, жаттықтырушы, тәлімгер, белсенді қоғам қайраткері, инновациялық жобалардың демеушісі Қасымбергебаев Бауыржан Тілеубергенұлы басқаратын Қазақстандағы «Синергия» университеті.

2020 жылдың 4 желтоқсанында Бауыржан Тілеубергенұлы Медицина мектебі ұйымдастырған «Өзін-өзі дамытуға көтерілу жолы» жолынан алғашқы кездесуді ашты. Кездесу өте қызықты оқиғаларға толы болды, жеке тұлғаның өсуі, өмірдегі дұрыс өзгерістерге ынталандыру мәселелері талқыланды, Касымбергебаев Б.Т. Синергия бизнес мектебі ұйымдастырған бірегей мотиваторлар Джон Кехо мен Ник Вуйичтің сөйлеген сөздерін, жетістікке жету рецептері туралы, өзін өзін әлемді өзгертетін адамдардың типімін деп санайтындығы туралы, «Сіз болған кезде бақытты, бай, сау болуға ешқашан кеш емес!» Сонымен қатар, Қазақстандағы «Синергия» Университетінің президенті үйлесімді қарым-қатынас формуласымен және тәрбиенің құпияларымен, балаларға деген қамқорлық пен сүйіспеншілікті қалай көрсетуге және өзіңізді тәрбиелеуге болатындығымен бөлісті. Сонымен бірге, кездесу барысында қашықтық форматтағы білім беру секторының өзекті аспектілері де атап өтілді.

Сонымен қатар, «Синергия» Университеті - бұл 15 білім беру мекемесін, 30000 студентті, Ресейдің 50 өңірінде және ТМД елдерінде және алыс шетелдерде өзінің оқу белгісімен 110 оқыту бағдарламаларын біріктірген жаһандық жоғары технологиялық университет.

30 жылға жуық уақыт ішінде ол өз ісін ашуға және дамытуға, сондай-ақ ірі компанияларда басшылық қызметтерде жұмыс істеуге практикалық білімі мен дағдылары бар мамандарды дайындады.