Мамандықпен танысу
07 Қазан 2020
2020 жылдың 5 қазанында Zoom платформасында «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығының 1 курс студенттеріне арналған онлайн-кеңес өтті. Кездесуді Фармация мектебінің сенаторы Алимбатыров Марлан жүргізді. Онлайн-кеңес берудің мақсаты - «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығымен танысу.
Медициналық білім беру сапасын арттыру үшін
06 Қазан 2020
Академиялық адалдық, ұтқырлық принциптерін насихаттау және нығайту, медицина саласындағы адами ресурстар мен сапалы білім беруді жетілдіру мақсатында 2019 жылы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қолдауымен «Қазақстандық медициналық кеңес «Медициналық білім және ғылым ұйымдарының қауымдастығы» ЗТБ (бұдан әрі - Қауымдастық) құрылды.
Қоғамның игілігі үшін
26 Қыркүйек 2020
Қарағанды медицина университеті студенттерінің жобалары бүкіл Қазақстанға және оның шегінен тыс жерлерде де танымал. Жұмсақ экзоскелет, аспалы жүйелер, нашар көретін адамдарға арналған таяқшалар, жылжымалы көтергіштер – бұл медик студенттердің әлеуметтік жобаларының қоғам өмірін жақсартып және көмек беретін аз ғана бөлігі.
Жаңа Зеландия профессорының онлайн семинарлары
23 Қыркүйек 2020
COVID-19 пандемиясы өзіндік түзетулер енгізді, осыған орай «Қарағанды ​​медицина университеті» КеАҚ-ның клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасы студенттері дәстүрлі оқытуды қашықтықтан жүзеге асыруда.
Науқастардың денсаулығы – сенімді қолда
23 Қыркүйек 2020
Біздің тамаша әріптесіміз, Қарағанды медицина университетінің хирургия кафедрасының ассистенті – Тишкамбаев Ербол Бекболатұлы «Пандемиямен күрескені үшін» қоғамдық марапатына ие болды.
Қазақстандағы медициналық колледждердегісимуляциялық оқытудың дамуын талқылау
23 Қыркүйек 2020
КеАҚ «Қарағанды Медициналық университеті»Симуляциялық және білім беру технологиялары орталығы 2020 жылдың 22 қыркүйегінде онлайн режимде өткен ЗТБ-і«Қазақстанның медициналық колледждер одағының» кезекті отырысына қатысты.
Эразмус + 2020 әуе қорғанысы жобаларының жұмыс топтарымен кездесу
22 Қыркүйек 2020
Қазақстандағы Эразмус + бағдарламасының Ұлттық кеңсесінің директоры Тасболатова Шайзада Умурзаковнаның Қарағанды ​​медицина университетіне сапары аясында, 2020 жылдың 16 қыркүйегінде, Эразмус + бағдарламасының 2020 жылы қаржыландыруға грант алған жаңа жобаларының жұмыс топтарымен кездесу өтті.
ҚМУ «Эразмус + бағдарламасы бойынша әуе қорғанысы жобалары нәтижелерінің әсері мен тұрақтылығы» институционалды мониторингінен өтті
22 Қыркүйек 2020
2020 жылдың 15 және 16 қыркүйегінде Қарағанды ​​медицина университетінде біздің университет 2015 жылдан 2019 жылға дейін қатысатын Эразмус + әуе қорғанысы жобаларының институционалдық мониторингі өткізілді.
Елдің конституциялық негіздерін дамытуға қосқан үлесі үшін
22 Қыркүйек 2020
Қазақстан Республикасы Конституциясының 25 жылдығына орай "Қазақстан Конституциясына 25 жыл" мерекелік медаліне Стратегиялық даму және ғылым жөніндегі проректор Анар Ақылбекқызы Тұрмұхамбетова және Қарағанды медицина университетінің басқарушы директоры Зәкір Зәкәрияұлы Бектұрғанов ие болды.
Сараптамалық бағалауды үйренді
21 Қыркүйек 2020
2020 жылдың 15 және 16 қыркүйегінде ERASMUS + SPRING жобасы шеңберінде Қарағанды медицина университетінің оқытушылары, зерттеушілері, сондай-ақ әкімшілік қызметкерлері және С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті үшін медициналық білім беру бағдарламалары мен қоғамдық денсаулық сақтау бағдарламаларының сапасын қамтамасыз ету саласындағы хабардарлықты арттыруға арналған онлайн-семинар өткізілді.