Маусымдық тұмау кезіндегі COVID-19
17 Қыркүйек 2020
Коронавирустық инфекцияның өзекті мәселелері бойынша онлайн семинарды медицина ғылымдарының кандидаты, Қоғамдық денсаулық және биомедицина профессоры Фатима Мейрхановна Шайзадина өткізді.
Медициналық білім беруде қашықтықтан оқыту мектебі
04 Қыркүйек 2020
2020 жылдың қыркүйектің 1 мен 4 аралығында Қарағанды ​​медициналық университетінде «МЕДИЦИНАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҚАШЫҚТЫҚТАН ОҚЫТУ МЕКТЕБІ» атты онлайн-ғылыми-әдістемелік семинар өткізілді.
PhD докторантурасына түсу емтихандарын сәтті тапсыру
22 Тамыз 2020
2020 жылдың 19 тамызында 8D10100 «Медицина», 8D10139 «Қоғамдық денсаулық сақтау», 8D10101 «Мейірбике ісі», 8D10140 «Фармация» және 8D07201 «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» PhD докторантурасына қабылдау емтиханы өтті.
Қостанайлық әріптестер үшін мастер-класс
19 Тамыз 2020
Қарағанды медицина университеті COVID-19 пандемиясы кезеңінде Қарағанды облысының ғана емес, сонымен бірге қамқорлыққа алынған аймақтардың практикалық денсаулық сақтауына қажетті көмек көрсетеді.
Эразмус+ «Жоғары білім берудегі әлеуетті күшейту» жобалық ұсыныстарының VI конкурсының нәтижелері
12 Тамыз 2020
Еуропалық Комиссияның білім, аудиовизуалды және мәдениет жөніндегі атқарушы агенттігінің Бағалау комитетінің ұсынысы бойынша Эразмус+ бағдарламасының «Жоғары білім берудегі әлеуетті арттыру» компоненті бойынша қаржыландыру үшін 164 жоба ұсынысы іріктелді. Олардың ішінде Қазақстанның 22 жоғары оқу орны, олар жоғары білімнің әлеуетін арттыру бойынша 11 жаңа жобаға қатысады.
Диссертацияның онлайн түрде қорғалуы
27 Шілде 2020
Жоғары мемлекеттік наградалар!
23 Шілде 2020
«Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-ның Клиникалық жұмыс жөніндегі проректоры, коронавирустық инфекцияны диагностикалау және емдеу хаттамасын әзірлеушілер тобының жетекшісі, медицина ғылымдарының докторы, профессор Көшерова Бақыт Нұрғалиқызы «Халық алғысы» төс белгісімен марапатталды.
16 Шілде 2020
Қарағанды медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторант Мугазов Мирас Мугазовичті
16 Шілде 2020
Қарағанды медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторант Жумакаева Айнура Маратовнаны