Құттықтаймыз!!!
16 Шілде 2020
Қарағанды медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторант Вазенмиллер Дмитрий Владимировичты
Менің сүйікті астанам
07 Шілде 2020
1998 жылдың 6 мамырында Қазақстан Президентінің Жарлығымен Ақмола қаласы Астана қаласы болып өзгертілді, ал 1998 жылдың 10 маусымында Астана Қазақстанның жаңа астанасы ретінде әлемдік қоғамдастыққа ұсынылды. Астана күні 1998 жылы астана мәртебесін алған сәттен бастап атап өтіледі. Осы сәттен бастап жаппай құрылыс басталды, соның нәтижесінде біздің елордамыз Орталық Азиядағы ең әдемі, заманауи қалалардың біріне айналды.
Еңбектеріңіз үшін мың алғыс!
19 Маусым 2020
Қарағанды ​​медициналық университетінің ұжымындағы биылғы кәсіби мереке, республиканың барлық медициналық қоғамдастығындай салтанатты жиындар мен іс-шараларсыз өтеді. Бірақ бұл мерекелік көңіл-күйге бөленуге ештеңе кедергі бола алмайды.
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
18 Маусым 2020
Тұтынушылардың құқықтарын құрметтеу мен қорғаудың жүйелік шешімдерін табудың тиімді тәсілдерін жасау және қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру тиімді деп санай отырып, 17 маусымда «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Басқарма Төрағасы – Ректор Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетова және «Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департементі» РММ басшысы Самат Аманжолұл
Академиялық адалдық
15 Маусым 2020
12 маусымда Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Төрағасының Бірінші орынбасары ОлжасАбайұлыБектеновтың төралығымен еліміздің білім беру мекемелеріндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша онлайн-кеңес өтті.
Қоғамдық бақылау
12 Маусым 2020
2019-2020 оқу жылында «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша азаматтық қоғам институттарымен байланыс» бағыты бойынша «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-ның сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша іс-шаралар жоспарын жүзеге асыру аясында 10-шы маусымда «Nur Otan» партиясының Қарағанды облыстық филиалымен Меморандумға қол қойылды.
Қорытынды жасалатын уақыт
11 Маусым 2020
Сессия барысында «Жалпы медицина» мамандығының интерндері «Науқасқа бағытталған күтім» элективті пәнінен емтихан тапсырды. Төтенше жағдай және оқшаулану жағдайында оқу да, емтихан да қашықтықта болды.
Пандемия кезіндегі медициналық білім беру
05 Маусым 2020
2020 жылдың 5 маусымында КеАҚ «Қарағанды медициналық университетінде»«ПАНДЕМИЯ КЕЗІНДЕГІ МЕДИЦИНАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДЕ ҚАЗІРГІ ШАРАЛАР: ЖЕДЕЛ ШЕШІМДЕРДІ ҚАБЫЛДАУ ЖӘНЕ СТРАТЕГИЯЛЫҚ БАСТАМАЛАР» білім беру бойынша Халықаралық онлайн-конференциясы өтті.
Тексеріс нәтижелі өтті
19 Мамыр 2020
Короновирус пандемиясына байланысты еліміздегі эпидемиологиялық жағдайға қарамастан Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің алдында көптеген кезек күттірмес міндеттер тұр. Атап айтсақ, бұл – жауынгерлік дайындық пен қорғаныс қабілетінің қажетті деңгейін қолдау.
Әскери-патриоттық жұмыс
06 Мамыр 2020
Биылғы жыл – фашизмді жеңуді мерекелеудің ерекше жылы. Біріншіден, бұл мерейтойлық жыл, яғни Ұлы Жеңіске жетпіс бес жыл толған болса, сол соғысқа қатысқан жауынгерлерге жүз жыл, тіпті одан да асты. Екіншіден, короновирус елімізді мерекені өткізудің ең қатаң түріне мәжбүрлеуде. Бірақ, ешқандай карантин бізге батырларды еске алуға кедергі келтіре алмайды.