Эразмус+ «Жоғары білім берудегі әлеуетті күшейту» жобалық ұсыныстарының VI конкурсының нәтижелері

12 Тамыз 2020

Еуропалық Комиссияның білім, аудиовизуалды және мәдениет жөніндегі атқарушы агенттігінің Бағалау комитетінің ұсынысы бойынша Эразмус+ бағдарламасының «Жоғары білім берудегі әлеуетті арттыру» компоненті бойынша қаржыландыру үшін 164 жоба ұсынысы іріктелді. Олардың ішінде Қазақстанның 22 жоғары оқу орны, олар жоғары білімнің әлеуетін арттыру бойынша 11 жаңа жобаға қатысады.

Қарағанды ​​медицина университеті үш жоба бойынша грант ұтып алды:

- HARMONEE: Кәсіби қауіпсіздік және қоршаған ортаны қорғау саласындағы магистрлік бағдарламаларды үйлесімдеу және өзара тану,

- AccelEd: Қазақстандағы жоғары білім берудегі магистрлік және докторлық деңгейлерде медбикелік білімнің жедел дамуы,

- FOR21: ХХІ ғасыр дәрігерінің дамуына жәрдемдесу: пациентке бағытталған қарым-қатынас дағдыларын үйрету.

2043