Тарих-түзу,жөнді үйретуші
05 Наурыз 2021
Осы күнде істеп жүрген ісіміз, жасаған жұмысымыз, мінез-құлқымыз, сөздің бәрі кейінгілерге тарих болып қалады. Кейінгілер ғибрат аларлық үлгі тастап кетіп алғыс аламыз ба? Жоқ, далаға лағып, жөнсіз кетіп қарғыс-лағынет аламыз ба? Кеудесінде көзі бар адам көп ойланарлық жұмыс.
Білім беру ортасында сыбайлас жемқорлықтың алдын алу
04 Наурыз 2021
3 наурызда Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Қарағанды облысы бойынша департаменті және «Bolashaq» Академиясы мен бірлесіп ұйымдастырған білім беру саласындағы сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтардың алдын алуға арналған онлайн форматта конференция өтті.
Денсаулық сақтау Вице-министрі А. Г. Гинияттың сапары
02 Наурыз 2021
Денсаулық сақтау Вице-министрі Ажар Гиният Қарағанды облысына жұмыс сапары аясында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-на барып қайтты. Сапар барысында ҚР ДСМ Ғылым және адами ресурстар департаментінің директоры Гүлназ Таңатарова бірлесіп жүрді.
Алғысым шексіз Халқыма
01 Наурыз 2021
Бұл күн тағдыр тоғыстырған Қазақстанның көп этносты халқының ортақ тарихын құрметтеу күні. Алғыс айту күні-қайырымдылық дәстүрлерін, әлеуметтік ынтымақты және өзара көмек көрсетуді қолдау күні.
Латын әліпбиіне көшу – қазақ тілінің жаңа белесі
01 Наурыз 2021
2021 жылдың 26-ақпанында Қарағанды медицина университеті, Тілдерді дамыту орталығының ұйымдастыруымен «Рухани жаңғыру – болашаққа бағдар» бағдарламасы аясында «Латын әліпбиіне көшу – қазақ тілінің жаңа белесі» атты ЖОО аралық ғылыми-әдістемелік семинар өтті.
«Қазақстандық білім беру саяхаты кеңесінің» мәдени алмасу бағдарламалары
01 Наурыз 2021
2021 жылдың 23 ақпанында Қарағанды медицина университеті оқытушыларының Республикалық «Білім беру саяхаты бойынша Қазақстандық кеңес» халықаралық алмасу агенттігінің директоры (қысқаша КСЕТ) - Елена Шабаловская ханыммен онлайн кездесуі өтті.
Қажетті дағдыларды игердік
19 Ақпан 2021
«Астана медициналық университеті» КЕАҚ терапиялық және хирургиялық стоматология кафедрасының меңгерушісі А.М. Суманова, «Қарағанды медициналық университеті» КЕАҚ стоматология мектебінің 3 курс студенттерін қашықтықтан оқыту академиялық ұтқырлық шеңберінде жүзеге асырылды.
Оқытудың инновациялық технологияларын тарату
17 Ақпан 2021
ERASMUS + «TAME» жобасының нәтижелері туралы кеңінен ақпараттандыру мақсатында 2021 жылдың 1 ақпанынан 12 ақпаны аралығында Қарағанды ​​медициналық университеті Ресейдің медициналық жоғары оқу орындарының оқытушыларына (Мәскеу, Санкт-Петербург, Қазан) Грузия (Батуми), сонымен қатар КеАҚ
Тоғызқұмалақтан онлайн-турнир
16 Ақпан 2021
13 ақпан күні Қарағанды медицина университетінде профессор-оқытушылар құрамы арасында тоғызқұмалақтан онлайн-турнир өтті. Жарыс айналмалы жүйе бойынша өтті.
Тіс дәрігері күніне
15 Ақпан 2021
2021 жылдың 9 ақпанында «Қарағанды медицина университеті» мейіргерлік білім беру мектебінде «Стоматология», «Ортопедиялық стоматология» білім беру бағдарлмаларының студенттері арасында Microsoft Teams платформасында тіс дәрігері күніне арналған мерекелік іс-шара өткізілді. Тіс дәрігері күнін құттықтай отырып, мектеп деканы Естемесова Қарлығаш Амангелдіқызы студенттерге денсаулық және оқуда табыс тіледі.