2021 жылы жас мамандарды және философия докторларын жұмысқа бөлу мәселелері бойынша түлектермен кездесу
18 Наурыз 2021
2021 жылдың 10 наурызында Webex платформасында клиникалық жұмыс жөніндегі проректор Кошерова Бахыт Нургалиевнамен және «ҚМУ» КеАҚ мектептерінің өкілдерімен бірге 2021 жылы жас мамандарды және философия докторларын жұмысқа бөлу мәселелері бойынша бітіруші курстардың білім алушыларымен онлайн-кездесу өтті.
Төле би – адалдық пен әділеттіліктің негізін қалаушы
18 Наурыз 2021
15-16 наурызда Мейіргерлік білім беру, фармация, қоғамдық денсаулық және биомедицина Мектептерінде «SanalyUrpaq» студенттік клубымен бірлесіп «Төле би – адалдық пен әділеттіліктің негізін қалаушы» атты адалдық сағаты өтті.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы омбудсмен
18 Наурыз 2021
Құрметті «ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері және білім алушылары! Университетке сыбайлас жемқорлыққа қарсы омбудсмен – Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Қарағанды облысы бойынша Департаменті штабының басшысы Капенова Динара Маратовна тағайындалғаны туралы хабарлаймыз.
«Денсаулықты нығайту негіздері» пәнінен дәрістер мен тәжірибелік сабақтар
17 Наурыз 2021
2021 жылдың 22 ақпаны мен 5 наурыз аралығында «Астана медициналық университеті» КЕАҚ қоғамдық денсаулық сақтау және эпидемиология кафедрасының оқытушысы Г.К.Ерденова, Қоғамдық денсаулық сақтау және биомедицина мектебінде қашықтықтан ұтқырлық өтті.
Тарихқа тағзым - болашаққа бағдар
17 Наурыз 2021
Әз-Наурыз жаңашылдық пен жасампаз рухтың жаршысы. Үкімет биыл наурыз мерекесін 10 күн бойы атап өту керек деп шешті.
Қоғамдық денсаулық сақтау және биомедицина мектебіндегі академиялық ұтқырлық
16 Наурыз 2021
15.02.21 пен 05.03.21 аралығында Қарағанды Медицина Университеті (ҚМУ) Бейкоммерциялық Акционерлік Қоғамдастығы (БАҚ) академиялық мобилділік бойынша «Bolashaq» академиясының фармацевтикалық дисциплиналар кафедрасының аға оқытушысы Тукубаева Г.Н.-мен 90 сағат көлемінде 2 курстың «6В07201- ФӨТ (Фармацевтикалық Өндіріс Технологиясы)» білім беру бағдарламасының 2,3,4 ағымдарына «Гигиенаға кіріспе» дисциплинасы бойынша онлайн сабақтар жүргізілуде.
Қант диабетімен ауыратын науқастарды диагностикалау мен басқаруға үйрету
14 Наурыз 2021
2021 жылдың 10 наурызынан 16 наурызына дейін Ішкі аурулар кафедрасында Пловдив медициналық университетінің профессоры Мария Миткова Орбецова (Болгария), академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында «Жалпы медицина» мамандығының 7-085 топ студенттеріне қашықтықтан «Жалпы дәрігерлік практикаға арналған диабетология» пәні бойынша оқытуды жүзеге асырады.
Облыстық спартакиада
14 Наурыз 2021
Қарағанды қаласында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30-жылдығына арналған Қарағанды облысы әкімінің жүлдесіне арналған студент жастар арасында XV облыстық спартакиадасы өтті.
Біздің марафоншы
14 Наурыз 2021
Қарағандыда қашықтық режимінде 5 км кросс бойынша Қарағанды облысының чемпионаты өтті. Жарысқа біздің университеттің студенті Павел Овцынов (3-030 ЖМ) қатысты. Өте сәтті өнер көрсетіп, 1-ші орынға ие болды.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы шараларды жүзеге асырудың оң мысалы
12 Наурыз 2021
5 наурызда Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы мемлекеттік басқару Академиясында жоғары оқу орындарындағы адалдықты насихаттау бойынша кездесу өтті. Кездесуде ректорлар, проректорлар және жоғары оқу орындарының қызметкерлері, жоғары білім беру саласындағы сарапшылар, академиялық адалдық Лигасының өкілдері бас қосып жиналды. Кездесу жұмысына университеттің академиялық жұмыс жөніндегі проректоры Риклефс Виктор Петрович қатысты.