Біздің марафоншы

14 Наурыз 2021

Қарағандыда қашықтық режимінде 5 км кросс бойынша Қарағанды облысының чемпионаты өтті. Жарысқа біздің университеттің студенті Павел Овцынов (3-030 ЖМ) қатысты. Өте сәтті өнер көрсетіп, 1-ші орынға ие болды.

Павелдың маманданығы жеңіл атлетика-қашықтыққа жүгіру, сондықтан ол бұқаралық жарыстарда өз қабілеттерін көрсету мүмкіндігін жіберіп алмайды.

Павел Томск халықаралық марафонының қамқорлығымен "мен 5-тен" Гран-при аясында "Тамаша ондыққа" жүгіруге  (1-ші орын), Томск халықаралық марафонының қамқорлығымен "Project-2020 "Гран-приіне (1-ші орын), Павлодар облысының 25 км жүгірудегі чемпионатына (1-ші орын), Павлодар облысының сағаттық жүгіруден чемпионатына (1-ші орын), Павлодар облысының 8 км кросс бойынша чемпионатына (2-ші орын), Павлодар облысының 10 км кросс бойынша чемпионатына (1-ші орын), 2-орын), Томск халықаралық марафоны аясында"5 o" clock "Гран-приі (1-орын)," Ертіс жартылай марафонына " жарысы 21,1 км (1-орын) қатысты.

Павелді керемет нәтижелерімен құттықтаймыз және болашақта сәттілік тілейміз!

Физикалық денсаулық орталығы