Қант диабетімен ауыратын науқастарды диагностикалау мен басқаруға үйрету

14 Наурыз 2021

2021 жылдың 10 наурызынан 16 наурызына дейін Ішкі аурулар кафедрасында Пловдив медициналық университетінің профессоры Мария Миткова Орбецова (Болгария), академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында «Жалпы медицина» мамандығының 7-085 топ студенттеріне қашықтықтан «Жалпы дәрігерлік практикаға арналған диабетология» пәні бойынша оқытуды жүзеге асырады.

Профессор Мария М.Орбецова тәжірибелі эндокринолог және эндокринология және метаболикалық бұзылулар клиникасының жетекшісі бола отырып, болашақ әріптестерімен диабетпен ауыратын науқастарды диагностикалау және басқару саласындағы озық білімдерімен бөліседі. Курстың әр бөліміне арналған тренинг дәрістерден басқа, профессор Мария М.Орбецова ұсынған көмірсулар алмасуының әртүрлі бұзылулары бар науқастардың қызықты интерактивті клиникалық талдауларын қамтиды.