Біздің университеттен Шахмардан Есенов атындағы қордың тағы бір стипендиаты!
06 Сәуір 2021
Ш.Есенов атындағы қордың стипендиаты "ҚМУ" КеАҚ медицина мектебінің 3-курс студенті Құжас Дана атанды.
Академик Шахмарден Есенов атындағы шәкіртақы иегері!
05 Сәуір 2021
Қарағанды медицина университетінің Фармация мектебінің 3 курс студенті Әлімбатыров Марланға Академик Ш. Есенов атындағы білім беру қорының шәкіртақы иегері мәртебесі берілді. Ол Қазақстан Республикасының 458 студенті арасында жеңімпаздар тізіміне енді!
Емтихан материалдарын сараптауға және әзірлеуге оқыту
05 Сәуір 2021
2021 жылдың наурыз айының 25 мен 31 аралығында «Түлектердің құзыреттілігін бағалау құралдары (бірнеше таңдау тест сұрақтарын, клиникалық сценарийлерін әзірлеу және тексеру әдістемесі)» тақырыбында (54 сағаттық) оқу семинары болып өтті.
Кідіріссіз жағдайлар бойынша өткен тренингтің есебі
04 Сәуір 2021
2021 жылдың наурыз айының 25 мен 31 аралығында КеАҚ «Қарағанды медициналық университеті» симуляциялық және білім беру орталығының жаттықтырушылары М. В. Тимахович, Г. К. Идрисова, А. С. Сапарова ШЖҚ КМК «Қарағанды қаласының № 3 көп салалы ауруханасының» жалпы саны 51 медициналық қызметкерлеріне (дәрігерлер, мейірбекелер, зертханашылар және басқа да қызметкерлер) «Алғашқы кідіріссіз көмек көрсету дағдылары» тақырыбында өткізді.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат
02 Сәуір 2021
1 сәуірде комплаенс-кеңсесі Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Қарағанды облысы бойынша Департаментімен бірлесіпlive-вебинар форматында университет қызметкерлеріне арналған Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнамасына түзетулер енгізу мәселелері бойынша жан-жақты құқықтық оқыту өткізді.
Клиникалық ситуациялық есептерге интерактивті талдау жүргізді
02 Сәуір 2021
Қарағанды ​​медициналық университетінің ішкі аурулар кафедрасында 2021 жылдың 12 мен 18 наурызы аралығында Башқұрт мемлекеттік медицина университетінің факультеттік терапия кафедрасының профессоры Мавзютова Гузель Анваровна академиялық ұтқырлық шеңберінде қашықтықтан оқыту жүргізді. «Жалпы медицина» мамандығының 4-052 тобының студенттері «Дифференциалды диагностика және қанайналым жүйесі ауруларымен терапия принциптері» пәні бойынша.
Анатомиялық мұражайға онлайн-саяхат»
27 Наурыз 2021
Наурыз айының 15-16 жұлдыздарында морфология және физиология кафедрасының ассистент профессорлары Р.Т.Карибжанова, Г.Б.Шапатова «Жалпы медицина» мамандығының І курс студенттерімен Қарағанды Медицина университетінің анатомиялық мұражайына онлайн-саяхат жасады.
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің Түркістан облысы Сарыағаш ауданы мектеп түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстары
27 Наурыз 2021
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің ассистент профессоры Абуова Г.Т. Түркістан облысы Сарыағаш ауданы мектеп түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстарын өткізді.
Коммуникативті дағдыларды дамытудағы жаңа көзқарастар
27 Наурыз 2021
2021 жыл " FOstering the doctoR of the 21st century: education for patient-centered communication (FOR 21) /"XXI ғасыр дәрігерінің дамуына жәрдемдесу: пациентке бағытталған коммуникативті дағдыларға үйрету" атты жаңа халықаралық жобаның басталуынан басталды.
17 наурыз - «Тарихқа тағзым күні»
19 Наурыз 2021
Қазақстан тәуелсіздігіне 30 жыл барысында, «Наурыз шуағы» мейрамын тойлауға арналған тұжырымдама аясында 17 наурыз - «Тарихқа тағзым күні» қазақтың көрнекті қоғам және мемлекет қайраткері, «Алаш» ұлт-азаттық қозғалысының көшбасшысы Әлихан Бөкейханның туғанына 155 жыл толуына орай, онлайн форматта, Қарағанды Облыстық Ж.Бектуров атындағы жасөспірімдер кітапханасында, «Алаштың Әлиханы» атты республикалық конференция өтті.