«Ұтымды тамақтану - денсаулық кепілі»
20 Сәуір 2021
16 сәуір 2021 жылы Қарағанды қаласы Н.Нұрмақов атындағы мамандандырылған мектеп-интернатының оқушыларымен кездесу өткізілді. Кездесуді Қарағанды медицина университетінің қоғамдық денсаулық, биомедицина және фармация мектебінің қауымдастырылған профессоры, медицина ғылымының кандидаты Амреева Кымбат Ералиевна «Ұтымды тамақтану - денсаулық кепілі» тақырыбында және кәсіби бағдар беру мақсатында өткізді. Кездесу Zoom платформасында өтті.
Пациент-оқытудағы орталықтанған тәсіл
20 Сәуір 2021
2021 жылдың 12 сәуірінде "Fostering the doctoR of the 21st century: education for patient-centered communication" ("XXI ғасыр дәрігерінің дамуына жәрдемдесу: пациентке бағытталған коммуникативті дағдыларға үйрету") жобасы аясында University of Leeds серіктестері жобаның жоғары оқу орындары консорциумының қызметкерлерін оқытты.
Жастар жобасы «Сыбайлас жемқорлық – жоқ!»
19 Сәуір 2021
15 сәуірде ZOOM платформасында «Қарағанды қаласының Жастар ресурстық орталығы» КММ әлеуметтік-құқықтық және психологиялық кеңестер беру жөніндегі секторының заңкеңесшісі Есказин Ержан Маликовичпен бірлескен кездесу өтті.
Болашақ бастауы бүгіннен: Рухани жаңғыру және даму жолдары
16 Сәуір 2021
«ҚМУ» КеАҚ Тілдерді дамыту орталығы 2021 жылдың 14 сәуірінде онлайн форматта «Рухани жаңғыру» қоғам санасын модернизациялау бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Рухани жаңғыру»: ұлы бабалар және келешек Қазақстан» атты студенттік ғылыми-практикалық конференция өткізді.
«64» дойбы
16 Сәуір 2021
«Рухани Жаңғыру» бағдарламасы аясында сәуірдің 10-11 күндері Физикалық денсаулық орталығы «Самрұқ» студенттік спорт министрлігімен бірлесе отырып, дойбыдан онлайн-турнир өткізді. Жасөспірімдер арасындағы жеңімпаздар
Жастар ортасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру
16 Сәуір 2021
13 сәуірде «Парасат жолы» орталығының қызметі аясында «Adaldyq alany» жобасының жетекшісі– сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы ақпарат және қоғамдық даму Министрінің Штаттан тыс кеңесшісі ҚХАжанындағы «Жарасым» Республикалық жастар ұйымының төрағасы Джумурбаев Тимур Габдуловичпен кездесуөтті.
Тарихқа саяхат
15 Сәуір 2021
Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының ассистент-профессоры Абдрахманова Кәмшат Жақсылыққызының ұйымдастыруымен жалпы медицина мектебінің 2 курс студенттерімен “КарЛАГ” мұражайына қазіргі қалыптасқан жағдайға байланысты онлайн-экскурсия жүргізілді.
Күш атасы- Қажымұқан
09 Сәуір 2021
Рухани жаңғырудың кезекті бір шарты - тарихқа тағзым. Ұлыларды ұлықтау. 7 сәуір 2021ж Түркі және Азия халықтарынан шыққан тұңғыш палуан Қажымұқан Мұңайтпасовтың 150жылдық мерей тойы. Президенттің тікелей нұсқауымен ел тарихындағы айтулы,мерейлі даталарды атап өту-азаматтық парызымыз.
Қарағанды ​​медициналық университеті мен Курск мемлекеттік медицина университеті арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою
09 Сәуір 2021
2021 жылы 8 сәуірде денсаулық сақтау саласындағы ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою, университеттер арасындағы академиялық, ғылыми және мәдени ынтымақтастық бойынша Қарағанды ​​медициналық университеті мен Курск мемлекеттік медицина университеті өкілдерінің онлайн-кездесуі өтті. Онлайн форматтағы ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою рәсімі алғаш рет өтті.
Президент жолдауының тарихи маңызы
08 Сәуір 2021
2020 жылы 1 қыркүйекте білім күні мерекесімен, қатар еліміздің тарихында, жаңа бір саяси оқиға орын алды. Қазақстан қоғамы жыл сайын күтетін ел президентінің жолдауы 2020-2021 жаңа оқу жылымен тұспа тұс келді. Бұл әрбір қазақстандықтың назарын өзіне жіті аударды.