Қарағанды ​​медициналық университеті мен Курск мемлекеттік медицина университеті арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою

09 Сәуір 2021

2021 жылы 8 сәуірде денсаулық сақтау саласындағы ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою, университеттер арасындағы академиялық, ғылыми және мәдени ынтымақтастық бойынша Қарағанды ​​медициналық университеті мен Курск мемлекеттік медицина университеті өкілдерінің онлайн-кездесуі өтті. Онлайн форматтағы ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою рәсімі алғаш рет өтті.

Қарағанды ​​ медициналық университетінің делегациясын Стратегиялық даму және ғылым жөніндегі проректор Турмұхамбетова Анар Ақылбекқызы, Курск мемлекеттік медицина университетінің делегациясын ректор Лазаренко Виктор Анатольевич басқарды.

Осы меморандум шеңберінде екі тараппен Қарағанды ​​медициналық университетінің Стоматология мектебі мен Халықаралық медицина институты арасында 2021-2025 жылдарға арналған «Стоматология» білім беру бағдарламасы бойынша стратегиялық серіктестік бойынша іс-шаралар жоспары жасалды және бекітілді. Курск мемлекеттік медицина университеті. Бұл іс-қимыл жоспары ресми түрде ынтымақтастық туралы меморандумға қосымша ретінде ресімделді.