Пациент-оқытудағы орталықтанған тәсіл

20 Сәуір 2021

2021 жылдың 12 сәуірінде "Fostering the doctoR of the 21st century: education for patient-centered communication" ("XXI ғасыр дәрігерінің дамуына жәрдемдесу: пациентке бағытталған коммуникативті  дағдыларға үйрету") жобасы аясында University of Leeds серіктестері жобаның жоғары оқу орындары консорциумының қызметкерлерін оқытты.

Лидс Еуропалық Университетінің (University of Leeds) жетекші спикері BobLane университеттің коммуникативті дағдыларын дамытудағы көп жылдық тәжірибесін ұсынды. Оқытуға жоба серіктестерінің алты ЖОО-ның 25 өкіл қатысты. Bob Lane коммуникативті дағдылары дамытудың негізгі 5 стратегиясына назар аударды. Спикер ұсынған коммуникативті дағдыларды дамыту процесі тыңдаушылардың тарапынан қатты қызығушылықтудырып, сонымен қатар пациентке бағытталған оқытуды ұйымдастыру бойынша көптеген сұрақтар қойылды.