Тарихқа саяхат

15 Сәуір 2021

Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының ассистент-профессоры Абдрахманова Кәмшат Жақсылыққызының ұйымдастыруымен жалпы медицина мектебінің 2 курс студенттерімен  “КарЛАГ” мұражайына қазіргі қалыптасқан жағдайға байланысты  онлайн-экскурсия жүргізілді.

Экскурсияға қатысқан барлық студенттердің жадында ерекше әсермен сақталатынына күмән жоқ.Бұл экскурсияның мақсаты-Отан тарихының парақтарымен танысу,саяси қуғын-сүргін көрген аға ұрпақтың,ұлт зиялыларын еске алып,ұлықтау азаматтық парыз екенін жастарға түсіндіру. Ұлттың келешегі тарихи білім мен мәдениеттің даму деңгейіне байланысты.

Сондықтан жастарға патриоттық тәрбие мен білімді қатар беру Отан тарихына ой саларлық көзқараспен қарау,сабақ алуға үйрету. Онлайн-экскурсиядан студент жастардың алған әсерлері және тәрбиелік рухани маңызы өте зор болды.