Оқу жылының соңында хирургиялық аурулар кафедрасы жұмысыныңкейбір кезеңдері
22 Шілде 2021
2020-2021 оқу жылдары өте қиын және қызықты болды, көптеген клиникалық жұмыстар және КВИ-де аралас формадағы оқу процесі өтті. Хирургиялық аурулар кафедрасының қызметкерлері университеттің жұмысына белсенді қатысып, КВИ-дің пандемиясы жағдайында бакалаврлар мен интерндер үшін сабақтар өткізуге белсенді қатысты.
"Тиімді оқытушы"
20 Шілде 2021
2021 жылдың 12-16 шілде аралығында КеАҚ "ҚМУ" симуляциялық және білім беру технологиялар орталығы "Тиімді оқытушы" (базалық курс) тақырыбында ПОҚ педагогикалық біліктілігін арттыру курсын өткізді. Курс тыңдаушылары ретінде КеАҚ "Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің", КеАҚ "Семей медицина университетінің" және КеАҚ "Қарағанды медицина университетінің" (морфология және физиология кафедрасы) оқытушылары қатысты.
Симуляциялық және білім беру технологиялар орталығындағы жазғы мектеп
08 Шілде 2021
КеАҚ «ҚМУ» симуляциялық және білім беру технологиялар орталығында 2021 жылдың 28 маусымы мен 2 шілдесі аралығында оқытушылар Евлоева Р.М., Заровный К. В., Идрисова Г. К. бакалавр және интернатура студенттеріне арналған «Дәрігерге дейінгі кідіріссіз көмек бойынша симуляциялық тренинг» атты жазғы мектебін өткізді.
Фельдшерлерді кідіріссіз көмек көрсетіу дағдыларына үйрету
02 Шілде 2021
КеАҚ "Қарағанды медицина университеті" симуляциялық және білім беру технологиялар орталығының жаттықтырушылары А.С. Сапарова мен Р. А. Мұхаметжанова 2021 жылдың 28 маусымы мен 2 шілдесі аралығында ҚМК №5 емханасының (Қарағанды қаласы) екі фельдшерін оқытты.
Пәкістанмен ынтымақтастық орнату
01 Шілде 2021
2021 жылы 30 маусымда Пәкістан Ислам Республикасының Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Қарағанды ​​медициналық университетінде болды.
Проблемалық-бағдарланған оқытуға арналған тьюторлар курсы
29 Маусым 2021
2021 жылдың 18-25 маусымы аралығында КеАҚ "ҚМУ" симуляциялық және білім беру технологиялары орталығының базасында КеАҚ ҚМУ қызметкерлері (81 адам) үшін " Тьюторлардың проблемалық-бағдарланған оқытуға арналған базалық курсы" тақырыбында педагогикалық біліктілікті арттыру курсы өткізілді.
Қызыларай тауларына саяхат
29 Маусым 2021
2021 жылдың 18-21маусым аралығында, демалыс күндері Қазақстан тарихы және әлеуметтік саяси пәндер кафедрасының тарихи - өлкетану үйірмесінің мүшелері Сарыарқаның дәл орталығы - Қызыларай тауына (Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы) саяхат жасады.
Клиникалық комуникативті дағдыларды дамыту
29 Маусым 2021
2021 жылдың 21-25 маусым аралығында Қарағанды медициналық университетінде алғаш рет Webex платформасында оқытушылардың біліктілігін арттыру мақсатында «Клиникалық коммуникативтік дағдылар» пәні бойынша қашықтықтан оқыту курсы болып өтті. Бұл курс Семей және Қарағанды медициналық университеттерінің оқытушыларына арналып жүргізілді.
«Денесі саудың рұхы сау»
28 Маусым 2021
Медицина қызметкерлері күніне арналған "Біз салауатты өмір салтын қолдаймыз" онлайн іс-шарасы аяқталды, оған университеттің барлық қызметкерлері қатыса алды. Олар жұмыстан бос уақытында дене шынықтырумен қалай айналысатыны туралы бейнеролик ұсынды.
Жастардың инклюзивті жобасы
25 Маусым 2021
ҚеАҚ «Қарағанды медицина университеті» Мейіргерлік білім беру мектебінің студенті Беляков Евгений жастардың инклюзивті "ITeachMe" жобасының V-ші маусымына арналған іріктеуден сәтті өтті.