Университет клиникасына арналған заманауи томограф
29 Қыркүйек 2021
Мүмкіндіктері бойынша ерекше компьютерлік томограф Қарағанды медицина университетінің клиникасында орналасқан.
Спортшылар кідіріссіз көмек көрсету дағдыларын меңгерді
27 Қыркүйек 2021
2021 жылдың 25 қыркүйегінде КеАҚ «ҚМУ» симуляциялық және білім беру технологиялары орталығының қызметкерлері Оксана Королева атындағы бокс орталығының жаттықтырушыларына арнап «Алғашқы медициналық көмек көрсету дағдылары (BLS)» тренингін өткізді.
Оқу және шабыттану
22 Қыркүйек 2021
2021 жылдың 17 қыркүйегінде Симуляциялық және білім беру технологиялары орталығында «Жалпы медицина» мамандығының 5 курс студенттері кідіріссіз жағдайлар бойынша симуляциялық курсты аяқтауына орай «Төтенше жағдайлар территориясы» атты байқауы өткізілді. Әр түрлі жағдайдағы бес клиникалық жағдай қолданылып, бұл студенттерден кідіріссіз көмек көрсетудің хаттамалары мен сәйкес алгоритмдерді білуді талап етті.
Төтенше жағдай күнін
16 Қыркүйек 2021
Жолдастық матч
06 Қыркүйек 2021
Физикалық денсаулық орталығы 2021 жылдың 15 тамызында шетелдік студенттер арасында Спорт күніне және Үндістан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған футболдан жолдастық кездесу өткізді.
Жазғы старттар
06 Қыркүйек 2021
2021 жылдың жазғы кезеңінде кәсіпқойлар мен жеңіл атлетиканы сүйетіндер үшін түрлі республикалық жарыстар өтті. Біздің студент Овцынов Павел (3-030 ЖМ) оларға белсенді қатысты.
Жазғы мектеп
20 Тамыз 2021
«МУК» КЕАҚ Симуляция және білім беру технологиялары орталығының базасында 2021 жылдың 16-20 тамыз аралығында халықаралық факультеттің 1 - 5 курс студенттері үшін «Негізгі медициналық манипуляциялар бойынша имитациялық оқыту» Жазғы мектебі өткізілді. Жазғы мектепке қатысушылар университет ғимаратына «Ashyq» қосымшасы арқылы қабылданды, тренингтер кезінде коронавирустық инфекцияның алдын алу бойынша барлық санитарлық -эпидемиологиялық шаралар сақталды.
Тәуелсіз бақылаушылар
18 Тамыз 2021
9 тамызда мониторингтік топ резидентураға түсу емтихандарын өткізу рәсімін бақылау бойынша жұмысты жалғастырды. Топ құрамына "Nur Otan" партиясы "Jas Otan" Жастар қанатының Қарағанды облыстық филиалының төрағасы Хамитов Ержан, ҚМУ КеАҚ комплаенс-офицері Урмашов Александр, "Nur Otan" партиясы "Jas Otan" Жастар қанатының Қарағанды облыстық филиалының консультанты Мажитов Арафат кірді.
Абайды оқимыз
11 Тамыз 2021
10 тамыз қазақ халқының классик ақыны Абай Құнанбаевтың туған күні. Осы айтулы датаға орай еліміздің әр түкпірінде ,,Абайды оқимыз!,, акциясы ұйымдастырылып жатыр. Дәстүрлі шара Қарағанды облыстық Ж. Бектуров атындағы жасөспірімдер кітапханасында да ұйымдастырылды.
"Жаз мектебі"
30 Шілде 2021
2021 жылдың 26-30 шілде аралығында КеАҚ "ҚМУ" симуляциялық және білім беру технологиялар орталығы "Жаз мектебі" тақырыбында жас мамандарға арналған курсын өткізді. Курс тыңдаушылары ретінде КеАҚ "Қарағанды медицина университетінің" және АҚ "Астана медицина университетінің" жас оқытушылары қатысты.