Абайды оқимыз

11 Тамыз 2021

10 тамыз қазақ халқының классик ақыны Абай Құнанбаевтың туған күні. Осы айтулы датаға орай еліміздің әр түкпірінде ,,Абайды оқимыз!,, акциясы ұйымдастырылып жатыр. Дәстүрлі шара Қарағанды облыстық Ж. Бектуров атындағы жасөспірімдер кітапханасында да ұйымдастырылды.

Абай қазақ руханиятының сахнасынан түспек емес. Қайта күннен күнге Абайға деген сұраныс өсіп келе жатыр. Қарағанды Медицина Университетінің жалпы медицина, стоматология мектебінің 2-3 курс студенттері, болашақ дәрігерлер легіне қосылатын жастарымыз да,Абайға деген, Абай шығармаларына деген сүйіспеншілігін білдіріп, аталған шараға белсене қатысып жатыр. Атап айтсақ стоматология мектебінің 2 курс студенті Амантаева Аружан, жалпы медицина мектебінің 3 курс студенттері Дүйсен Аяжан, Тұрмахан Әсем, Оңғарбек Арайлым, Байдулла Акмарал, Әлібек Айдана.