«Философия» курсының соңында
11 Желтоқсан 2021
Тәуелсіздіктің 30 жылдығын мерекелеу қарсаңында және "Рухани жаңғыру" мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы «Тәуелсіз Қазақстан философиясы» атты студенттік конференция өткізді.
Қазақ күресінен республикалық турнир.
11 Желтоқсан 2021
2021 жылы 4 желтоқсанда Е.А. Бөкетов атындағы ҚарУ-де Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған Ректор кубогына қазақ күресінен республикалық турнир өтті.
Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік денсаулық институтының қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебі халықаралық деңгейде
09 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 1-3 желтоқсаны аралығында Германиядағы Aspher жұмыс тобы мүшелерінің шақыруы бойынша біздің әріптестеріміз Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің деканы Жания Даулетқалиева және «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру бағдарламасының докторанты Карина Нукештаева «HAWFulda.
Ғылыми үйірмелер жәрмеңкесі
08 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 30 қарашасында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ студенттік ғылыми қоғамының ұйымдастыруымен «Ғылыми үйірмелер жәрмеңкесі» іс-шарасы өтті.
«ҚМУ» КеАҚ студенттері тағы да шығармашылық шыңдарды бағындырды
08 Желтоқсан 2021
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында, «Рухани жаңғыру» жобасының мемлекеттік бағдарламасы аясында 03 желтоқсан күні біздің университетте Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Менің Қазақстаным!»
«Елбасының жазған кітаптары»
08 Желтоқсан 2021
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы аясында, Қарағанды қаласындағы Ж.Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасы ұйымдастырған «Елбасының жазған кітаптары» атты Қазақстанның Тұңғыш Президенті күніне арналған әдеби-тарихи Вооk Slam сайысы өткізілді.
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай
03 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 30 қарашасында Мейіргерлік білім беру мектебінің 101 КОМ топ студенттері топ жетекшісі Жакишева Гульбахрам Серіқызымен бірлесіп, Тұңғыш Президент күніне арналған «Елін сүйген, елі сүйген Елбасы» атты мерекелік ашық сынып сағатын өткізді.
Қыран қанатты ақын
03 Желтоқсан 2021
Қараша айының 17- ші жұлдызында Ж.Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасының ұйымдастыруымен қазақ поэзиясының аса көрнекті өкілі, халқымыздың дарынды ақыны Қасым Аманжоловтың 110-жылдағына арналған «Қыран қанатты ақын» атты дөңгелек үстел өткізілді.
Тәуелсіздік – жалпыға ортақ еңбек
03 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 2 желтоқсанында «Клиникалық фармакология және дәлелді медицина» кафедра оқытушылары Т.Л. Николаева және М.К. Кудеринова жетекшілігімен «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығының 3-007 және 3004 топ студенттері арасында ашық сабақ өткізілді, онда Тәуелсіздік жылдары денсаулық сақтаудың қалыптасуы талқыланды.
Қоян-қолтық ұрыстан чемпионат
02 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 27 қарашасында Қарағанды қаласында қоян-қолтық ұрыстан ұлдар мен қыздар арасында облыс чемпионаты өтті.