Тәуелсіздік – жалпыға ортақ еңбек

03 Желтоқсан 2021

2021 жылдың 2 желтоқсанында «Клиникалық фармакология және дәлелді медицина» кафедра оқытушылары Т.Л. Николаева және  М.К. Кудеринова жетекшілігімен «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығының 3-007 және 3004 топ студенттері арасында ашық сабақ өткізілді, онда Тәуелсіздік жылдары денсаулық сақтаудың қалыптасуы талқыланды.

Тәуелсіздік - бұл жалпыға ортақ еңбек:  әртүрлі ғылымдарды таныған оқушылар мен студенттердің еңбегі, ұлттық байлықты артыруға атсалысып жүрген түрлі мамандық иелерінің еңбегі. Бұл өскелең ұрпақты тәрбиелеп отырған әрбір қазақстандықтың еңбегі. Ата-бабаларымыз аңсаған тәуелсіздігімізді сақтап қалғымыз келсе, біз халықтың бірлігін сақтап, қоғамдағы ауыз біршілікті нығайтуымыз керек, бейбітшілік пен тыныштықты сақтауымыз керек.