«Softs kills: заманауи тиімді студенттің және болашақ маманның қажетті іскерліктері»
13 Мамыр 2022
«Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасының іс-шараларын жүзеге асыру аясында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы ҚҰАО Жастар ісі бөлімімін бірлесіп, «Жаңғыру жолы» атты тұрақты істейтін әдістемелік семинардың онлайн отырысын өткізді. 2022 жылдың 4 мамырында «Soft skills:
Отан қорғаушылар күніне орай жүгіру ұйымдастырылды
13 Мамыр 2022
7 мамыр күні Қарағанды медицина университетінің студенттері Б.Бейсенов атындағы ІІМ Академиясының курсанттарымен және "Спарта-Қарағанды" СӨС қауымдастығының белсенділерімен бірлесіп Отан қорғаушылар күніне арналған жеңіл атлетиканың бірі - жүгіруге қатысты.
Жеңіл атлетикалық эстафета
07 Мамыр 2022
2022 жылы 1 мамырда облыстық «Индустриальная Караганда» газетінің жүлделеріне арналған дәстүрлі 75-ші жеңілатлетикалық эстафета өткізілді.
Студенттік онлайн-конференция
07 Мамыр 2022
28 сәуірде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Морфология және физиология кафедрасында «Қалыпты және патологиялық жағдайдағы адамның эмбрионалдық дамуы» атты халықаралық ғылыми студенттік онлайн конференциясы өтті, онда Омбы мемлекеттік медицина университеті мен «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ-ның студенттері мен оқытушылары қатысты.
«Біз-әртүрліміз, біз-бірдейміз, біз-біргеміз»
06 Мамыр 2022
28 сәуір - Қарағанды медицина университетінде маңызды күн: тоғызыншы рет «Біз-әртүрліміз, біз-бірдейміз, біз-біргеміз» атты студенттік фестиваль өтті.
«Менің дінге деген көзқарасым» эссе байқауы
06 Мамыр 2022
«ҚМУ» КеАҚ тәрбие жұмысының кешенді жоспарын жүзеге асыру аясында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы 2022ж. 24.03 мен 2022ж. 25.04. аралығында, Жастар ісі бөлімімен бірлесіп «Менің дінге көзқарасым» тақырыбында эссе байқауын ұйымдастырып, өткізді.
Долинкаға сапар
27 Сәуір 2022
21 сәуірде «Жалпы медицина» мамандығының 1023 тобы Карлаг орталығы тоталитарлық режим жылдарында орналасқан Қарағанды облысының Долинка кентіндегі Саяси қуғын-сүргін мұражайына барды. Біздің университеттің басшылығы бізге осы сапар үшін көлік – жолаушылар газелін ұсынды.
Кітапхана түні-2022
27 Сәуір 2022
Жыл сайын бүкіл әлем бойынша 23 сәуірде Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күні атап өтіледі және осы мереке қарсаңында 22 сәуірде кітапхана-баспа орталығы жастармен жұмыс жөніндегі бөліммен және «Next Generation» еріктілер ұйымымен бірлесіп «Библионочь-2022» оқуды қолдау акциясын өткізді.
«Го» үстел ойыны бойынша мастер-класс
22 Сәуір 2022
19.04.2022ж. Қарағанды медицина университетінде, атап айт кеткенде үстел ойындары секциясында «Го» үстел ойыны бойынша мастер-класс өткізілді.
Жаңа старттар
22 Сәуір 2022
17.04.2022 ж. Алматы қаласында Халықаралық Алматы жартылай марафоны аясында 21,1 км қашықтықта жартылай марафоннан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.