Медициналық білім беру саласындағы бірлескен ғылыми зерттеулердің перспективаларын талқылады
01 Маусым 2022
Қарағанды медицина университеті мен Қазан мемлекеттік медицина университеті арасындағы академиялық мобильділік бағдарламасы аясында морфология және физиология кафедрасының профессоры Миндубаева Фарида Анваровна 2022 жылдың 12-23 мамыр аралығында қалыпты физиология кафедрасында болды.
Неврологиялық қызметті дамыту мәселелері жөніндегі конференция
31 Мамыр 2022
27-28 мамыр аралығында Алматы қаласында «Клиникалық, эксперименттік неврологияның, нейрохирургияның, нейрофизиологияның өзекті мәселелері» атты XXIII ғылыми-практикалық конференция өтті.
30 Мамыр 2022
19-20 мамырда Астана медицина университетінде «Қазақстандағы мейіргерлік білім, зерттеулер және тәжірибе: мейіргер ісінің болашағына инвестициялар» атты халықаралық конференция өтті. Бұл конференция ЕО Erasmus+ қоры арқылы қаржыландыратын, жоғары білім берудің әлеуетін арттыру және реформалау бойынша инновациялық жобаларды іске асыратын «AccelEd Қазақстанның жоғары білім беру жүйесінде магистратура және докторантура деңгейінде мейіргерлік білімді жетілдіру» жобасының бөлігі болып табылады.
«ERG Run Fest» жарысы
30 Мамыр 2022
2022 жылғы 21 мамырда Ақсу қаласында «ERG Run Fest» компаниясының республикалық тас жолы жарысы өтті. Іс-шараға Павлодар, Ақсу, Екібастұз, Нұр-Сұлтан, Қарағанды қалаларынан жүгірушілер қатысты.
Білім беру бағдарламаларының әлемдік және Еуропалық сапа стандарттарына сәйкестігін бағалау
27 Мамыр 2022
2022 жылғы 24-26 мамыр аралығында Қарағанды медицина университетінде IAAR тәуелсіз аккредиттеу агенттігі гибридтік форматта халықаралық аккредиттеуді өткізеді.
Клиникалық психологияның көкжиектері
26 Мамыр 2022
2022 ж.20 мамырда "ҚМУ" КеАҚ-да ҚММИ психиатрия кафедрасының доценті, психотерапевт Людмила Степановна Гурованы еске алуға арналған халықаралық "ҚР клиникалық психологиясының өзекті мәселелері" қатысумен ғылыми-практикалық конференция өтті.
Референдумға орай
23 Мамыр 2022
Жеңіс жарысы
19 Мамыр 2022
2022 жылы 13-14 мамырда Қарағанды қаласында «Шахтер» орталық стадионында ересектер арасында жеңіл атлетикадан облыстық жарыс өтті. Жарысқа Қарағанды облысының спортшылары қатысты. Жарыс қорытындысы бойынша «Жалпы медицина» мамандығының 4-037 тобының студенті Павел Овцынов 1500 және 3000 метр қашықтықтарда жеңімпаз атанды.
«Қазақстанда мейіргер ісінің дамуы. Қазіргі. Болашақта» Халықаралық форумы Нұр-Сұлтан қ.
17 Мамыр 2022
2022 жылғы 12-13 мамырда Нұр-Сұлтан қаласында ҚР ДСМ және «Парыз» қауымдастығы ұйымдастырған және медбикелер күніне арналған күндізгі форматта өткен «Қазақстанда мейіргер ісінің дамуы. Қазіргі. Болашақта» Халықаралық форум шеңберінде Салидат Қайырбекова атындағы Денсаулық сақтауды дамыту ұлттық орталығының, Қазақстан Республикасының медициналық жоғары оқу орындарының, жоғары медициналық колледждердің, медициналық ұйымдардың, қауымдастықтардың өкілдері 150-ден астам адам қатысты.
«Коронавирус пандемиясы: диагностикасы, емі және асқынулары» атты Еуразиялық конференциясы
13 Мамыр 2022
Ішкі аурулар кафедрасының қызметкерлері және «Пульмонология» мамандығы бойынша резиденттер 2022 жылғы 27-28 сәуірде Әзербайжанның Баку қаласында өткен «Коронавирустық инфекцияның пандемиясы: диагностикасы, емі және асқынулары» атты III Еуразиялық конференциясына қатысты.