Жұмыс істейтін халықтың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша конференция
16 Маусым 2022
Дзюдодан облыс чемпионаты
14 Маусым 2022
Қарағанды қаласында 2022 жылғы 10 маусымында Дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында облыс чемпионаты өтті. Қарағанды медицина университеті командасынан 4 спортшы таныстырды. Қыздар арасында әр түрлі салмақ дәрежесінде Ашықбай Г., 2001 ЖМ, Нишанбаева М., 2003 ЖМ, Басқар Б., 2010 ЖМ өнер көрсетті. Осы ретпен жүлделі орындар бөлінді.
Заманауи университеттік клиника құрылысының жобасы талқыланды
14 Маусым 2022
2022 жылдың 10 маусымында Азия даму банкінің Вице-президенті Ашок Лавас "Қарағанды медицина университеті"КеАҚ - да жұмыс сапарымен болды.
Иордания елшісінің Қарағанды медицина университетіне сапары
10 Маусым 2022
Иордан Хашимит Корольдігінің Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Юсеф Абдельгани мырзаның сапары 2022 ж. 07.06. «Қарағанды медицина университеті»КеАҚ-да өтті.
Спартакиада қорытындысы
09 Маусым 2022
Қарағанды медицина университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлердің дәстүрлі XXXVII Спартакиадасы аяқталды. Жабылу салтанатында «ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері кәсіподағының төрағасы Н. Н. Наурызов құттықтау сөз сөйледі.
Ұсынылған зерттеулерді аттестаттау комиссиясы жоғары бағалады
08 Маусым 2022
2022 ж. 24 және 26 мамырда «7М05102 – Биолог-зерттеуші» және «7М05104 – Биоинженерия» білім беру бағдарламасы бойынша түлектердің магистрлік жұмыстарын қорғау КеАҚ ҚМУ өткізілді.
Қарқаралы қаласына саяхат
03 Маусым 2022
Бұл жолы Қазақстан тарихы кафедрасы мен ҚМДБ-ның тарихи-өлкетану үйірмесінің жұмысына қатысушылар – студенттер, интерндер мен оқытушылар тобы Қарқаралы мен оның төңірегіне саяхаты тарихи-өлкетану мұражайын аралаудан басталды. Бізге өлкенің көне заманнан 20 ғасырға дейінгі тарихын қамтитын қызықты жәдігерлер көрсетілді: археологтар тапқан құралдар (жебе ұштары, ыдыс қалдықтары), 18-19 ғасырлардағы ыдыстар.
Түркиядан келген профессордың қызықты дәрістері
03 Маусым 2022
Эрасмус+ академиялық ұтқырлық бағдарлама аясында 2022 жылдың 23 мамыры мен 27 мамыры аралығында Түркияның Муш Алпарслан университетінің профессоры Адем Устюн Чаталбаш Қарағанды ​​медицина университетінің Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасында болды.
Халықаралық турнир
03 Маусым 2022
28-29 мамырда Нұр-Сұлтан қаласында GI және NoGI бөлімінде Abu Dhabi Jiu-Jitsu Pro Tour Kazakhstan National Pro Араб ұйымының ұйымдастыруымен Brazilian jiu-jitsu бойынша халықаралық турниры өтті.
Көрмеде өз тәжірибелерімен және қызмет перспективаларымен бөлісті
02 Маусым 2022
2022 жылдың 25-27 мамырында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік Денсаулық институты KIOSH-еңбекті қорғау және өнеркәсіптік қауіпсіздік жөніндегі 10 - шы мерейтойлық Қазақстандық халықаралық көрме мен конференцияға қатысты.