Мектептер спартакиадасы
22 Сәуір 2022
2022 жылдың 12-15 сәуір аралығында Қарағанды медицина университетінде Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған мектептердің студенттік спартакиадасы өтті.
Дәрігерлерді даярлау және университетті дамыту мәселелері талқыланды
20 Сәуір 2022
2022 жылғы 20 сәуірде Қарағанды облысы әкімінің орынбасары Аликулов Ербол Шымкентбайұлы еліміздің жетекші медициналық ЖОО-ның оқу, ғылыми, клиникалық және тәрбие қызметімен танысу үшін Қарағанды медицина университетінде жұмыс сапарымен келген болатын.
Дзюдодан чемпионат
20 Сәуір 2022
Қарағанды медициналық университетінде Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған КеАҚ «ҚМУ» студенттері арасында дзюдодан чемпионат өтті.
«Ғылым және денсаулық» ғылыми-практикалық конференциясына қатысқаны үшін ІІ дәрежелі Диплом
20 Сәуір 2022
«Семей медицина университеті» КеАҚ қабырғасында халықаралық білім алушылардың қатысуымен, Қазақстан Республикасының Ғылым күніне арналған «Ғылым және денсаулық» атты 64-ші ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
Қоғамдық денсаулық сақтау бағдарламалары мен мектептер қауымдастығы өкілдерінің жыл сайынғы кездесуі
20 Сәуір 2022
2022 жылдың 22-24 наурыз аралығында Қоғамдық денсаулық сақтау мектептері мен бағдарламалары қауымдастығының (Вашингтон, АҚШ) 2022 жылғы жыл сайынғы кездесуі өтті.
Оның практикалық бөлігіне назар аудара отырып оқыту
19 Сәуір 2022
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында біз, «Жалпы медицина» білім беру бағдарламасының 4 курс студенттері Курск мемлекеттік медицина университетінде оқудан өттік.
Түлектерді «Жалпы практика дәрігері» және «Педиатрия» бағыттарымен таныстырды
19 Сәуір 2022
2022 жылдың 13 сәуірінде Қарағанды қаласы мектептерінің бітіруші сынып оқушыларымен кәсіптік бағдар беру жұмысы өткізілді.
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің білім беру бағдарламалары «Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық Кәсіпкерлер палатасының рейтингінде жетекші позицияларда
16 Сәуір 2022
2021 жылдың қорытындысы бойынша «Атамекен» ҰКП Білім беру бағдарламаларының рейтингі, «Қоғамдық денсаулық сақтау»білім беру бағдарламасы III орынға ие болды.
Оқушылардың оқу-зерттеу жұмыстарының сырттай конференциясы
14 Сәуір 2022
2022 жылдың 17-наурызында Қоғамдық Денсаулық Мектептері мен Бағдарламалары Қауымдастығыны (Вашингтон, АҚШ) қаржыландыратын «COVID-19 пандемиясына тиімді әрекет ету үшін 11-18 жастағы мектеп оқушылары арасында сумен жабдықтау, санитария және гигиена (ССГ) саласындағы әлеуетті арттыру» жобасын іске асыру шеңберінде «COVID-19 және басқа да жұқпалы аурулармен күрестегі сумен жабдықтау
«Медициналық білім апталығы – 2022»