ЮНФПА оқыту курстарының университет бағдарламасымен интеграциялануын талқылады
14 Сәуір 2022
«Қарағанды медицина университеті» КеАҚ және БҰҰ-ның халық қоныстануы саласындағы қорының (ЮНФПА) басшылығы өзара түсіністік туралы Меморандумға қол қоя отырып, ұзақ мерзімді әріптестік қатынастар орнатады.
Финляндиядағы докторанттардың тағылымдамасы
11 Сәуір 2022
Erasmus+ AccelEd жобасы аясында «Мейірбике ғылымы» және «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру бағдарламаларының PhD докторанттары Садуева Феруза Хайдаралиевна мен Меерманова Инеш Бериковна Финляндияның JAMK Қолданбалы ғылымдар университетінде ғылыми тағылымдамадан өтуде. Тағылымдама 2022 ж.04.03.–2022 ж. 20.05. мерзімі аралығында өтеді.
Алуа Ермекбаева - «Жылдың үздік волонтері-2022»!
07 Сәуір 2022
Медицина мектебінің үшінші курс студенті, «Жұлдыз” жастар денсаулық орталығы ұйымының жетекшісі, №2 жатақхананың өзін-өзі басқару төрағасы Ермекбаева Алуа республикалық «Жылдың үздік волонтері-2022» байқауында жеңіске жетті!
«Жас ғалымдар мектебі»
01 Сәуір 2022
29 наурыз күні КеАҚ«Қарағанды медицина университеті» мейіргерлік білім беру мектебінің және «НЕИРОН» қауымдастығының ұйымдастыруымен «Реформалау жағдайындағы мейіргер қызметі: диагностика, сүйемелдеу және оңалтудағы басым бағыттар» халықаралық ғылыми – практикалық конференциясының «Жас ғалымдар мектебі» байқауы өтті.
Үйсіз жануарларға арналған паналау орталығына барды
01 Сәуір 2022
Облыстық аллергологиялық орталық базасында орналасқан ішкі аурулар кафедрасында 4-5 курс студенттері «Үй жануарларына жауапкершілікпен қарау» тақырыбында қайырымдылық акциясын өткізді.
Халықаралық деңгейде мейірбике қызметінің өзекті мәселелерін талқылау
31 Наурыз 2022
2022 жылғы 29 наурызда Қарағанды медицина университетінің қабырғасында аралас форматта «Реформалау жағдайындағы мейіргер қызметі: диагностикадағы, сүйемелдеудегі және оңалтудағы басым бағыттар» атты халықаралық ғылыми – практикалық конференциясы өтті, оның ұйымдастырушылары:
Студенттік жастардың облыстық спартакиадасы
31 Наурыз 2022
Қарағанды қаласында 2022 жылғы 10-18 наурыз аралығында Қарағанды облысының студент жастары арасында XVI Спартакиада өтті.
Алдағы ынтымақтастық жоспары талқыланды
28 Наурыз 2022
2022 жылдың 16 наурызында «ҚМУ»КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіби денсаулық институты өкілдерінің «Қостанай минералдары» АҚ серіктес-кәсіпорын өкілдерімен онлайн-кездесуі өтті.
«Ахмет Байтұрсынұлының ғылыми-әдістемелік мұрасы»
24 Наурыз 2022
2022 жылдың 18 наурызында Қарағанды медицина университеті, Тілдерді дамыту орталығының ұйымдастыруымен «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында қазақ халқының қоғам қайраткері, әдебиет зерттеушісі, ғалым, түркітанушы, педагог, аудармашы Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдық мерейтойына арналған
Наурыз - бірлік пен береке мерекесі!
24 Наурыз 2022
Наурыз мейрамы қарсаңында ішкі аурулар кафедрасының терапевтік бөлім меңгерушісі мен ғылыми қызметкері Беков Ернұр Касиповичтың бастамасымен «Жалпы медицина» тобының 3 курс студенттері университет клиникасында науқастар мен клиника қызметкерлері үшін тамаша мерекелік концерт өткізіп, көктемгі тамаша көңіл-күй сыйлады.