FOR 21 жобасының шеңберінде өткен коммуникативті дағдыларды дамыту бойынша білім беру нәтижелеріне аралық талдау
17 Наурыз 2022
2022 жылдың 15 наурызында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ базасында «FOR21 жобасының шеңберінде өткен коммуникативті дағдыларды дамыту бойынша білім беру нәтижелеріне аралық талдау» ғылыми-әдістемелік шағын конференция болып өтті. Шағын конференцияға «ҚМУ» КеАҚ уақытша ғылыми ұжымының өкілдері, атап айтсақ:
Қоян-қолтық ұрыс бойынша чемпионатта студенттер алтын және қола медальдарға ие болды
13 Наурыз 2022
2022 жылдың 5 наурызында Қарағанды қаласында қоян-қолтық ұрыстан ұлдар мен қыздар арасында Қарағанды облысының чемпионаты өтті.
Душанбе қ. студенттеріне арналған сабақтар циклі
01 Наурыз 2022
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің профессоры, Кулов Д.Б., 2022 ж.13.02-20.02. мерзімі аралығында «Абуали ибн Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университеті» МББМ-нің (Душанбе қ.) медицина тарихы курсы бар қоғамдық денсаулық сақтау және медициналық статистика кафедрасында педагогикалық ұтқырлық аясында медицина факультетінің 4-курс студенттеріне сабақ циклін өткізді.
Демалыс күндері шаңғымен сырғанау
22 Ақпан 2022
Сенбі күні, яғни 2022 жылдың 12 ақпаны болған қатты жел мен қарлы боранға қарамастан, шаңғымен саяхат өтті - демалыс күндері қаламыздың оңтүстік-шығыс тұрғын алабының артындағы далаға саяхат.
Еске алу күні
21 Ақпан 2022
15 ақпанда бұрынғы Кеңес Одағы елдері Ауғанстаннан әскерлерінің шығарылған күнін атап өтеді.
Бос орындар жәрмеңкесі
15 Ақпан 2022
2022 ж. 07.02. мен 09.02. мерзімі аралығында «ҚМУ» КеАҚ медицина мектебі Қарағанды облысының денсаулық сақтау орталығымен бірлесіп, түлектер үшін online форматта Қарағанды облысының медициналық ұйымдарының бос жұмыс орындары жәрмеңкесін ұйымдастырды.
Республикалық шығармашылық байқауының жеңімпаздары
13 Қаңтар 2022
«ZIAT» ғылыми-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен өткен «Менің тәуелсіз Қазақстаным-менің Отаным!» атты республикалық қашықтықтан шығармашылық байқауында мейіргерлік білім беру мектебінің ТжКБ деңгейінің студенттері 1-орынға ие болды.
Үстел теннисі
11 Қаңтар 2022
Жыл сайын Қарағандыда Студенттік Лига аясында үстел теннисінен жарыстар өтеді. Жарыс кезеңі қараша-желтоқсан айларына келеді, олар әр сенбі және жексенбі күндері өткізіледі.
10 қаңтар - Қазақстан Республикасындағы жалпыұлттық аза тұту күні
10 Қаңтар 2022
Қарағанды медицина университетінің ұжымы елімізде болған қайғылы оқиға салдарынан қаза тапқандардың туыстары мен жақындарына қайғыра көңіл айтады.
Медицина мектебінің белсенді студенттерімен бірге келе жатқан Жаңа жылды тойлау
31 Желтоқсан 2021
Ең әдемі және сиқырлы мереке қарсаңында СӨӨБК медицина мектебінің қызметкерлерімен бірге мектептің белсенді студенттерін жаңа жылмен құттықтап. жақсы дәстүрді жалғастырды.