Медицина мектебінің белсенді студенттерімен бірге келе жатқан Жаңа жылды тойлау

31 Желтоқсан 2021

Ең әдемі және сиқырлы мереке қарсаңында СӨӨБК медицина мектебінің қызметкерлерімен бірге мектептің белсенді студенттерін жаңа жылмен құттықтап. жақсы дәстүрді жалғастырды.

Медицина мектебі үшін өткен 2021 жыл көптеген есте қаларлық оқиғаларға толы болды. Көптеген жетістіктерге қол жеткізілді-біздің студенттер әртүрлі қызмет салаларында белсенді түрде көрінді: республикалық, халықаралық олимпиадалар, ғылыми конференциялар мен конкурстар, шығармашылық фестивальдердегі жетістіктер, көптеген спорттық жеңістер, белсенді волонтерлік қызмет және әлеуметтік жұмыс. Мақтануға тұрарлық нәрсе бар, және де біз жетістіктеріміз туған университетіміздің дамуы жолындағы болашақ жетістіктеріміз үшін берік негіз болатынына сенімдіміз.

Іс-шараны мерекелеу Аяз Ата мен Ақшақар арасында өтті, олардың рөлінде "Самұрық" СР өкілдері өнер көрсетті, көптеген көңілді конкурстар, ойындар, музыкалық құттықтаулар мен билер өткізілді. Медицина мектебінің деканы барлық қатысушыларды алғыс хаттармен марапаттады және келе жатқан Жаңа жылмен құттықтап, денсаулық, сәттілік, амандық, барлық жоспарлар мен армандардың орындалуын тіледі.

Баршаңызды келе жатқан Жаңа Жылмен құттықтаймыз!