Ұлттар мәдениеттерінің студенттік фестивалі
19 Мамыр 2014
6 - мамыр күні ҚММУ Медициналық колледжінде Қазақстан ұлттарының бірлігі күніне арналған «Ұлттар мәдениеттерінің студенттік фестивалі» өткізілді. Қатысушылар фестиваль бағдарламасында оқушылар және қонақтарды түрлі ұлттардың мәдениетімен таныстырды, нақтырақ айтсақ ұлттық салт-дәстүрлер, ұлттық тағамдардың көп түрлілігін, киім-кешектердің байлығын көрсетіп, ән салып, би биледі.
Ұлы Жеңіс және Отан Қорғаушылар күнін тойлау
16 Мамыр 2014
Отан Қорғаушылар күні еліміздегі мемлекеттік мерекелер қатарына жатады. Бұл мереке жылда 7-мамыр күні аталып өтіледі. 1992 жылы 7-мамыр күні Еліміздің Президенті Нұрсұлтан Назарбаев Ұлттық Қарулы күштерді құру жөнінде Бұйрыққа қол қойды.
Толеранттылық тамырлары
15 Мамыр 2014
Жақында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты Асқар Ермырзаұлы Базарбаев Қарағанды қаласына жағымды сапармен арнайы келіп қайтты. Ол облыстық мәслихаттың депутаты, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетоваға Қазақстан халқы Ассамблеясының Алғыс хатын тапсырды.
ҚММУ-да институционалдық және мамандандырылған аккредиттеу өтіп жатыр.
13 Мамыр 2014
2014 жылғы 12 мамырдан бастап Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде БСҚА сыртқы сараптама комиссиясы өз жұмысын бастады, ол университеттің қызметін жоғары білім ұйымының институттық аккредитациялаудың стандарттары мен өлшемдеріне сәйкестігі бойынша тексереді.
Малайзия Ұлттық Университетінде ҚММУ магистранты тағылымдамадан өтті.
13 Мамыр 2014
1-ші және 2-ші оқу жылындағы 20 магистрант Куала-Лумпуре қаласындаNationalUniversityof Malaysia базасында магистратура білім бағадарламасы негізінде 19-нан 29 сәуір аралығында тағылымдамадан өтті. ҚММУ келісімімен, сабақ Малайзияның денсаулық сақтау және ғылыми зерттеу менеджментіне арналды.
ПАТОЛОГИЯЛЫҚ АНАТОМИЯ ЖӘНЕ СОТ МЕДИЦИНАСЫ БОЙЫНША ОҚЫТУШЫ СЕМИНАРЛАР.
11 Мамыр 2014
Қазіргі таңда өмір сүру барысында сонымен қатар өлім кезінде де диагнозды құрастыру өзекті мәселелердің бірі болып қала береді , бұл полипатия жиілігінің ұлғаюымен және диагноз құрастыруда бірлескен көзқарастың болмауымен байланысты, сырқаттылық құрылымы және халықтың өлімі жайлы статистика мәліметтерінің обьективтілігін төмендетеді, диагноздардың клинико-патологанатомиялық құрастырылуын қиындатады.
Халықтар достығы – еліміздің басты мақтанышы!
06 Мамыр 2014
Қазақстан халқының бірлігі күні мерекесі бүгінгі таңда бейбіт өмір мен ынтымаққа тұрмыс кешіп отырған ел тұрғындары үшін ыстық ықылас пен достық ниеттің дәстүрі, асыға күтер мейрамы.
«Сапқа тұру және ән орындау»
06 Мамыр 2014
Отан қорғау және Жеңіс күніне арнап гуманитарлық пәндер оқытушыларының ұйымдастыруымен ҚММУ медициналық колледжінде «Сапқа тұру және ән орындау» байқауы өткізілді. Оған 1 курс білім алушылары қатысты.
Түрік еліндегі лимфома және миелома бойынша ғылыми конгресс
06 Мамыр 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қызметкерлері №2 ішкі аурулар кафедрасының доцент м.а., м.ғ.к. Д.Т. Амирханова мен молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасының оқытушысы А.Ә. Сейілханова 2014 жылдың 24-27 сәуірінде Түрік мемлекетінің Анталия қаласында өткізілген «Діңгек жасушаларын алудағы жаңа технологияның бірінші курсы» лимфома және миелома бойынша 5-ші Ұлттық конгресске қатысты.
«Бірлік» алтын медалі»
06 Мамыр 2014
Аймақ басшысы Қазақстан халқы Ассамблеясының наградасы – «Бірлік» алтын медалін ҚММУ ректоры, облыстық ҚХА депутаттық топтың жетекшісі Раушан Досмағамбетоваға тапсырды