Халықтар достығы – еліміздің басты мақтанышы!
06 Мамыр 2014
Қазақстан халқының бірлігі күні мерекесі бүгінгі таңда бейбіт өмір мен ынтымаққа тұрмыс кешіп отырған ел тұрғындары үшін ыстық ықылас пен достық ниеттің дәстүрі, асыға күтер мейрамы.
«Сапқа тұру және ән орындау»
06 Мамыр 2014
Отан қорғау және Жеңіс күніне арнап гуманитарлық пәндер оқытушыларының ұйымдастыруымен ҚММУ медициналық колледжінде «Сапқа тұру және ән орындау» байқауы өткізілді. Оған 1 курс білім алушылары қатысты.
Түрік еліндегі лимфома және миелома бойынша ғылыми конгресс
06 Мамыр 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қызметкерлері №2 ішкі аурулар кафедрасының доцент м.а., м.ғ.к. Д.Т. Амирханова мен молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасының оқытушысы А.Ә. Сейілханова 2014 жылдың 24-27 сәуірінде Түрік мемлекетінің Анталия қаласында өткізілген «Діңгек жасушаларын алудағы жаңа технологияның бірінші курсы» лимфома және миелома бойынша 5-ші Ұлттық конгресске қатысты.
«Бірлік» алтын медалі»
06 Мамыр 2014
Аймақ басшысы Қазақстан халқы Ассамблеясының наградасы – «Бірлік» алтын медалін ҚММУ ректоры, облыстық ҚХА депутаттық топтың жетекшісі Раушан Досмағамбетоваға тапсырды
ҚММУ аруы 2014
06 Мамыр 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде жылсайын «ҚММУ аруы» сұлулық байқауын өткізу жақсы дәстүр болды. Алғашқы рет, бұрынғы 1995 жылы өткізілген, екі ондық жыл өткеннен соң қазіргі кезде байқау жоо-ның ең үлкен мәдени іс-шараларының бірі болып табылады.
Ақ бота
05 Мамыр 2014
2014 жылдың 20 сәуірінде «Ақ бота» даму мүмкіндігі шектеулі балалар мен жасөспірімдерді қолдау орталығы» қоғамдық бірлестігінде Жер күніне арналған денсаулық фестивалі өтті.
GCP бойынша тренинг (Good Clinical Practice)
04 Мамыр 2014
Қазіргі кезде дәрілік препараттардың клиникалық зерттеулері бүгінгі фармакологияда маңызды орын алады. Фармацевтикалық нарықтың дамуы жаңа дәрі-дәрмектердің, сонымен қатар отандық өндірістің пайда болуымен жүргізіледі. Зерттеуді өткізудің маңызды тарауы болып дәрілік препараттардың клиникалық сынағын/зерттеуін өткізу және де зерттеушінің жоғарғы біліктілігінің халықаралық қағидатын ұстау.
«Махаббат туралы поэзия кеші»
04 Мамыр 2014
№ 1 ішкі аурулар кафедрасымен бірге VI курс интерн-терапевтер, кафедра меңгерушісі профессор, м.ғ.д., Д.Ж. Тайжанова және тәлімгерлер З.Б. Тауешева, З.К. Гусеинова жетекшілігімен «Махаббат туралы поэзия кеші» өтті.
МЕДИЦИНАНЫҢ МАҢЫЗДЫ МӘСЕЛЕЛЕРІ
30 Сәуір 2014
«Медлига» ІІ республикалық дебат турнирінде ҚММУ командасы медициналық жоғары оқу орындары мен орта арнаулы оқу орындары арасында бірінші және екінші орынды жеңіп алды.
Ата салтым – асыл қазынам
30 Сәуір 2014
Қазақ халқының салт-дәстүрлерін жандандыру, мемлекеттік тілді насихаттау және жастарда патриоттық сезімін қалыптастыру мақсатында 2014 жылдың 4 сәуірінде Қарағанды Мемлекеттік Медицина Университетінің акт залында құқықтық-патриоттық тәрбие жөніндегі секторының ұйымдастыруымен «Ата салтым – асыл қазынам» тақырыбына байқау өткізілді.