Халықаралық қатысуымен жас ғалымдар мен студенттердің 69 - Бүкілресейлік ғылыми- практикалық конференциясы

19 Мамыр 2014

2014 жылдың  9 мен 10  сәуір аралығында  Екатеринбург қаласындағы Орал Мемлекеттік Медицина  Университетінде « Қазіргі заманғы медицина ғылымы мен денсаулық сақтаудың өзекті мәселелері» тақырыбында  халықаралық қатысуымен жас ғалымдар мен студенттердің 69 - Бүкілресейлік ғылыми- практикалық конференциясы өтті.

Біздің ЖОО атынан М.В. Беркут. «Хирургиялық аурулар» секциясында «ДИАБЕТТІК ӨКШЕ СИНДРОМНЫҢ ІРІҢДІ – НЕКРОЗДЫҚ АСҚЫНУЛАРЫ КЕЗІНДЕ ЖЕРГІЛІКТІ ЕМДЕУДІҢ НӘТИЖЕЛІГІНІҢ САЛЫСТЫРМАЛЫ СИПАТТАМАСЫ» атты тақырыбымен баяндама оқыды.  Ғылыми жетекшісі -  м.ғ.д., профессор К.Т. Шакеев. «Хирургиялық аурулар» секциясының төрағасы: профессор В.В. Ходаков.

Конференцияның барлық қорытындысы бойынша М.В. Беркут. «Хирургиялық аурулар» секциясындағы жас ғалымдар арасында  ауызша баяндама оқудан 2 -  дәрежелі дипломмен және конференцияның қатысушысы ретінде сертификатпен марапатталды.

Конференция соңында ОММУ ректоры, медицина ғылымдарының докторы, профессор  С.М. Кутепова салтанатты түрде сөз сөйледі:

«Маман дайындаудың маңызды аспектісі – оның білімдерінің тереңділігі, аналитикалық қызметке қабілеттілігі. Менің ойымша, әрбір ОММУ түлегі жетістікке ұмтылу керек. Бұл мансапқорлық емес, жоғары мамандыққа ынтасы. Өйткені бұл – біріншіден, медициналық көмек көрсету сапасын жақсартуы, аурулардың емдеу әдістерін және диагностикасын жақсаруы».

Интернатура факультеті

СӨБК ақпарат секторы