Халықтар бірлігі жасасын

21 Мамыр 2014

2014ж. 24 сәуірде Қарағанды қаласының 80 жылдық мерейтойы мен бірлік күніне арналған арнайы орта білімберетіноқуорындарыарасында Қарағанды облысы әкімі аппаратының Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының ұйымдастыруымен «Сарыжайлау» кинотеатрында «Қарағанды – достық пен бірліктіңастанасы» аттыөнер және мәдениет фестивалі өтті.

Фестивальда Қарағандықаласының 8 колледжі жеребе арқылытаңдалған белгілі бірұлттың мәдениетін көрсетті.

Әлеуметтік-экономикалықпәндерциклдікәдістемелік комиссия оқытушылары А.Е.Манкаева, Е.Д. Ярославцева, Ж.М.Сыздыкова және ҚММУ колледж студенттері: К.Мир-Али, Д. Рахвалова, И. Сушкевичус , Н. Майданов Н, А.Тарасова, Е. Юртаева, Т. Ярош , Ю. Чеботаева, А. Сторожук белорус ұлтыныңмәдениетін, ұлттықкиімдерін таныстырды,ән-би, өлеңоқужәнеұлттықсалт-дәстүрденкөрініс көрсетті.

19698