Құттықтаймыз !!!!!
17 Сәуір 2015
Астана қаласында өткен «Жас Ғалым» атты Республикалық интелектуалдық сайысқа қатысып жүлделі 2-орынға ие болған
«ЖРВИ дегеніміз не?»
17 Сәуір 2015
2015 жылдың 8 сәуірінде «Конферансье» үйірмесінің қатысушылары (жетекшісі Айжан Кабдушева) «Таир» СҮ «ЖРВИ дегеніміз не?» акциясын өткізді.
«Биология» пәні бойынша қалалық олимпиада
15 Сәуір 2015
31.03.2015 жылы университеттің «ҚММУ-65 жыл» мерейтойы шеңберінде Қарағанды қаласының орта білімді мектептер, гимназия және лицей оқушылары үшін «Биология» бойынша қалалық пәндік олимпиада өткізілді.
IV Халықаралық кардиологтар мен терапевтер форумы (к. Мәскеу)
15 Сәуір 2015
№1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д., профессор Д.Ж. Тайжанова және кафедра ассистенті медицина магистрі О.А. Вистерничан 2015 жылдың 29 наурыз және 1 сәуір аралығында Мәскеу қаласында өткен IV Халықаралық кардиологтар мен терапевтер форумынына қатысты.
Дәстүрлі III Медициналық Лига
14 Сәуір 2015
28-29 наурызда Қазақ хандығының 550 – жылдығын және ҚР конституциясының 20 – жылдығын мерекелеу қарсаңында, С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті медицина университеттері мен колледждері арасында дәстүрлі пікірталас туринирін өткізді. Біздің «Намыс» пікірталас клубының пікірталасшылары кезекті жеңістерімен қуантты.
ҚММУ чемпионаты– жеңіске өтінім.
14 Сәуір 2015
2014 жылдың сәуірінде біздің студенттер – жатақханалар арасында футбол бойынша ҚММУ чемпионаты – қызықты турнирге қатысты. Міне бір жылдан кейін, 5 - сәуірде есеп бойынша кезекті 3 – ші біріншілік болып өтті. Ақпаннан сәуір аралығында, ҚММУ ең үздік футбол жасақтары титулына ие болу үшін 12 - командадан 150 – дей студент таласты.
«Шұғыл және кідіріссіз медициналық көмек»
09 Сәуір 2015
С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университеттінің 85 жылдық мерейтойына байланысты ЖОО-ң дипломнан кейінгі білім беру институты Алматы қ. 27-29 наурызда «Шұғыл және кідіріссіз медициналық көмек» атты халықаралық Түрік-Қазақстандық симпозиумын ұйымдастырды.
Жылы жүрек
08 Сәуір 2015
2015 жылдың 31 наурызында Студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімінің бастамасымен KazMSA-ның белсенділері ойлау қабілеттері шектеулі балалар үйінде болды.
Тактикалық оқулардың мақсаты
08 Сәуір 2015
ҚР ІІМ ТЖК нұсқауларына сәйкес және Қазақстан Республикасының әрекет етіп отырған заңнамасын басшылыққа ала отырып, АҚ және ТЖ саласында және 2014 жылдың 16 қазанында Қарағанды қаласының Әкімімен бекітілген жоспар негізінде 2015 жылдың 17 ақпанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде:
Наурыз мейрамын қарсыалайық!
07 Сәуір 2015
Ұлы Жеңістің 70-жылдығын, Қазақстан Ассамблеясының 20-жылдығын, Қазақ хандығының 550-жылдығын, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 65-жылдығын атап өту аясында «Наурыз-мейрамын қарсы алайық!» кафедралар байқауы өтті.