Қазақ тілі пәнінен өткізілген ашық сабақ
04 Мамыр 2015
2015 жылдың 23 сәуірінде Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті қазақ тілі кафедрасының аға оқытушысы Г.Е. Оспанова, ЖМФ 2-065 тобында кәсіби қазақ тілі пәнінен «Туберкулез» тақырыбына ашық сабақ өткізді.
«ҚММУ аруы-2015» тәжін Махаббат Түктібаева иеленді
30 Сәуір 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ең әдемі бойжеткенді таңдады. Кезекті рет әйелдер қауымына олардың тек студенттер ғана емес, алайда әдемі өнерлі бойжеткендер екенін еске салуға шешім қабылданды.
Алдыналу семинар-тренингі
30 Сәуір 2015
15.04.2015ж академик Бөкетов атындағы орта білім беру мектебінде 10 - сынып оқушылары арасында Қазақстан медицина жастары қауымдастығы ЖИТС/АИТВ туралы алдыналу семинар-тренингін өткізді.
ҰЛЫ ОТАН СОҒЫСЫ ЖЫЛДАРЫНДАҒЫ ҚАЗАҚСТАН ЭКОНОМИКАСЫ
30 Сәуір 2015
20 сәуірде сағат 16.00-да «Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер» кафедрасының «Экономикалық теория негіздері» пәнінің оқытушылары Б.Б. Рысбекова, Д.Е. Джакупова, А.С. Ламанова, Б.Т. Касымова, Л.К. Магзумова, К.М. Сисенгалиева, Е.М. Баттал ұйымдастыруымен «Ұлы отан соғысы жылдарындағы Қазақстан экономикасы» тақырыбында 1-2 курс студенттерінің арасында конференция өткізілді.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
28 Сәуір 2015
Жыл сайынғы облыстық «Ой сана» байқауы Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде өткізілді. Орыс тілін жетік меңгерген студенттер мен оқушылар арасындағы сайысты Қарағанды облысының тілдерді дамыту басқармасы ұйымдастырды. Бұл шараға, облысымыздың әр жерінен келген, қазақ тілінде білім алатын студенттер мен оқушылар қатысты.
Видео-роликтер қорытындыларын шығару
27 Сәуір 2015
ҚММУ Тәрбие жөніндегі кеңесі шеңберіндегі Діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша комиссия жұмысы аясында діни радикализмнің алдын алу және қазақстандық патриотизмді, тағаттылық пен конфессияаралық келісімді нығайтуға бағытталған бейнероликтер сайысы ұйымдастырылды.
Білім бұлағы студенттік өмірде басталады
27 Сәуір 2015
21 ғасырдың басында адамзат өркениеті теориялық және практикалық білім алуда үлкен ғылыми жетістіктерге жетті. Бірақ та, бұған қарамастан, жаңа ғасырда адамзаттың алдында жаңа ғылыми кеңістіктер ашылады. Ғылыми прогресстің маңыздығын сезіне отырып, Сіз болашақта үлкен нәтижеге жетіп, сұранысқа ие кәсіби маман бола аласыз.
«Men in white»
24 Сәуір 2015
2015 жылдың 15 сәуірінде ҚММУ акт залында 4-курс бойынша жалпы медицина және стоматология факультетінің декан орынбасары А.С.Байменова және 4-курстың СӨӨБК басшылығымен «Men in white» атты байқау өтті. Байқауда «Жалпы медицина» мамандығының 4-курс студенттерінен құралған 4 команда қатысты: «Стиляги» командасы, «Абзал жандар» командасы, «Х» командасы және «Адреналин» командасы.
Қазақ хандығына 550 жыл
24 Сәуір 2015
Қазақстан тарихы және Әлеуметтік саяси пәндері кафедрасында 21.04.2015ж 1-79, 1-082 «Қазақ хандығына 550 жыл» тақырыбы бойынша жиын өткізілді. Жиын ойын түрінде өткізілді. Қазақстан тарихы және Әлеметік Саяси пәндері кафедрасының оқытушылары, Е.Ж. Аубакиров, Д.Е. Джакупова, сабақ жүзінде арнайы түрде жүргізілді, мақсаты:
Ұлттық ғашықтар күні
24 Сәуір 2015
2015 жылдың 15 сәуірінде ҚММУ-дың №1 корпусында акушерлік және гинекология кафедрасының қызметкерлері «Жалпы медицина» мамандығының 6-004 топ интерн акушер-гинекологтарының қатысуымен Ұлттық ғашықтар күніне орай, қалаусыз жүктіліктен сақтану бойынша білім акциясын өткізді.