Жоғары лига, Салем!
26 Мамыр 2014
Шағын-футбол бойынша кезекті чемпионат біздің команда үшін 6:3 есебімен сенімді жеңіспен ҚММУ-Тұлпар жарысы аяқталды. Біріншілік аяқталғанға дейін екі турда шұғыл жоғарғы лигаға жолдаманы ұтып алды, біздің футболшыларымыз алдағы жылдың - II лиганың ұтысы кездейсоқтық емес екендігін сенімді дәлелдеді және ҚММУ ШФК – бұл шындық және ұзаққа...
Жастар және болашақ
22 Мамыр 2014
25.04.14. Болашақ университетін дедәстүрлі түрде өткізілетін «Жастар және қазіргі замандағы әлемдік мәселелер» тақырыбында республикалық ғылыми практикалық конференцияға К.А. Аугалиеваның жетекшілігімен «Емдеуісі» мамандығыныңбілімалушылары Н. Аманжол,А.
Халықтар бірлігі жасасын
21 Мамыр 2014
2014ж. 24 сәуірде Қарағанды қаласының 80 жылдық мерейтойы мен бірлік күніне арналған арнайы орта білімберетіноқуорындарыарасында Қарағанды облысы әкімі аппаратының Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының ұйымдастыруымен «Сарыжайлау» кинотеатрында «Қарағанды – достық пен бірліктіңастанасы» аттыөнер және мәдениет фестивалі өтті.
Жас ғалым – ел ертеңі!
21 Мамыр 2014
Алматы қаласында С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінде 2014 жылдың 25-26 сәуір аралығында С.Ж.Асфендияровтың 125 жылдығына арналған «Студенттік ғылымның Халықаралық кеңістікке интеграциясы» атты студенттер мен жас ғалымдардың халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
21 Мамыр 2014
2014 жылдың 25 – сәуірінде Тәжікстан Республикасындағы Душанбе қаласының Әбу Әли Ибн Сина атындағы Тәжік Мемлекеттік Медицина Университтетінде «Медицина ғылымының дамуының жетістіктері мен келешегі» тақырыбы бойынша жас ғалымдар мен студенттердің халықаралық қатысумен IХ ғылыми – практикалық конференциясы өтті.
Жастардың көзқарасындағы Ұлы Отан соғысы
21 Мамыр 2014
2014 ж. 6 мамырда Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінде «XXI ғасыр жастарының көзқарасындағы Ұлы Отан соғысы» тақырыбында IV Республикалық студенттік ғылыми-практикалық конференция өтті.
Біздің зияткерлер!
20 Мамыр 2014
«Қазақстан - Қарағанды» телеарнасында өткізілген «Жаңғырық» интеллектуалдық сайысына ҚММУ медициналық колледжінің білім алушылары 16.05.2014 жылы «Жасыл жершары» тақырыбында интеллектуалдық сайысқа қатысты.
20 Мамыр 2014
2014 жылдың 17 сәуірінде Ақтөбе қаласында жыл сайын өткізілетін «Марат Оспанов атындағы БҚММУ- дегі халықаралық қатысуымен жас ғалымдар мен студенттердің 54 – ғылыми конференциясы» өтті.
Халықаралық қатысуымен жас ғалымдар мен студенттердің 69 - Бүкілресейлік ғылыми- практикалық конференциясы
19 Мамыр 2014
2014 жылдың 9 мен 10 сәуір аралығында Екатеринбург қаласындағы Орал Мемлекеттік Медицина Университетінде « Қазіргі заманғы медицина ғылымы мен денсаулық сақтаудың өзекті мәселелері» тақырыбында халықаралық қатысуымен жас ғалымдар мен студенттердің 69 - Бүкілресейлік ғылыми- практикалық конференциясы өтті.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
19 Мамыр 2014
2014 жылдың 25 – ші сәуірінде Воронеж қаласындағы Воронеж Мемлекеттік Медицина Академиясында «Бүкілресейлік Бурдендік X студенттік ғылыми конференция» өтті. Конференция 24 секция бойынша өтті, онда көптеген жас ғалымдар өз баяндамаларын қорғады, медицинаның өзекті мәселелерін зерттеу бойынша өздерінің ойларын, идеяларын ортаға салды.