Қызықты старттар
29 Қазан 2015
20 қазанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім дене тәрбиесі кафедрасымен бірлесе «Қызықты старттар» студенттік турнирін өткізді. Эстафетаға құрамында бойжеткендер және бозбалалар бар 6 команда қатысты.
Ішімдікті пайдалануға «ЖОҚ» деп айтайық!
28 Қазан 2015
26 қазанда, Ұлттық ішімдіктен бас тарту күніне орай «Алкогольді сусындар жарнамасын тоқтатайық!» шақырумен онкүндікті өткізуге байланысты Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Ынталы студенттер клубы және әлеуметтік жұмыс жөніндегі студенттік министрлікпен бірлесе «Ішімдікті пайдалануға «ЖОҚ» деп айтайық!» тақырыбына дөңгелек үстел отырысы өткізілді.
«Студенттер қатарына қабылдау-2015»
27 Қазан 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 16 қазан күні бірінші курс студенттерінің «Студенттер қатарына қабылдау» дәстүрлі мерекесі өтті. Бұл әрбір студент өміріндегі ұмытылмас сәт. Ал осы жылы бірінші курс студенттерінің бұл мерекесі ерекше маңызды, өйткені универститеттің 65 жылдық мерейтойына сәйкес келіп отыр.
Алкоголь. Бір медальдің екі жағы.
27 Қазан 2015
21 қазанда жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Ұлттық алкоголді тұтынудан бас тарту күніне орай «Алкоголь. Бір медальдің екі жағы» тақырыбына пікірталас турнирін өткізді.
«Жедел көмектескен, екі рет көмектескен!»
26 Қазан 2015
Дүниежүзілік алғашқы медициналық көмек күніне орай жастармен жұмыс жөніндегі бөлім университетте №1 жедел және кідіріссіз медициналық көмек кафедрасыныңассистенті Н.Т. Телембетовтың «Самұрық» студенттік белсенділерімен кездесу ұйымдастырды.
БІЗ ТҮСІККЕ ҚАРСЫМЫЗ!
23 Қазан 2015
Дәл осындай атаумен 2015 жылдың 30 қыркүйек күні Дүниежүзілік контрацепция күніне орай Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде студенттер арасында викторина ұйымдастырылды. Іс-шараның өтуіне акушерлік және гинекология кафедрасының белді ассистенті Сымбат Өмірзаққызы Жанабаева мен «Гедеон» компаниясы, интернатура факультеті акушерлік және гинекология бағытының 6-курсында оқитын 6001 және 6002-топ студенттері мұрындық болды.
Қарттар күніне арналған мереке
23 Қазан 2015
Ескі дәстүрге сай №2 ішкі аурулар кафедрасында 6 курс интерндерімен ұйымдастырылған кафедра ардагерлерімен кездесу өтті. Салтанатты концертті доцент Л.К. Бадина барлық ардагерлерге Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Ректоры атынан алғыс хаттармен марапаттаудан бастады.
Қарағанды Мемлекеттік медицина университетіндегі қызылшаға қарсы қосымша иммунизация
23 Қазан 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде қызылшаға қарсы қосымша иммунизация белсенді жүргізілуде.
Қазақстандағы рухани келісім күні
22 Қазан 2015
Осы күннің алдында Қазтұтыну Қарағанды экономикалық университетінде «Конфессияаралық келісім – Қазақстан тұрақтылығының кепілі» тақырыбындағы «дөңгелек үстел» форматында кездесу өтті.
Профессор Х.Ж. Мақажановтың 100-жылдығына арналған «Травматология мен ортопедиядағы озық технологиялар» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция
22 Қазан 2015
2015 жылдың 24 – 25 қыркүйегінде травматология және ортопедияның Ғылыми зерттеу институтымен, травматолог-ортопедтердің Қазақстандың Ассоциациясымен, Қарағанады мемлекеттік медицина университетімен, Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасымен, профессор Х.Ж. Мақажанов атындағы ОТжОО-мен профессор Х.Ж. Мақажановтың