Салауатты өмір салты үшін...
06 Маусым 2014
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының есебіне жүгінсек, шылым шегуден әрбір бесінші адам көз жұмады екен, яғни жыл сайын біз 500 000 адамды жоғалтамыз! Қазіргі кезде Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы мына сөзді ұстанатын болды: «Шылым шегу немесе денсаулық? Таңдау өзінде!».
Ататюрк Университетінде (Түркия)ҚММУ магистранттары ғылыми машықтануын өтті
06 Маусым 2014
11 мамыр мен 23 мамыр аралығында Эрзурум Университетінде білім беру бағдарламасы бойынша 1 оқу жылының 14 магистранттары мен Ататюрк Университетінің 13 магистранты машықтанудан өтті. ҚММУ- мен келісім бойынша, Research Methodology Course сабақтары ғылыми зерттеулер менеджментіне, денсаулық сақтауды ұйымдастыруға, ғылыми басылымдардағы жарияланымдарға және зертханалық диагностикаға арналды.
Екінші жыл оқудағы докторанттардың ғылыми тәжірибесі
06 Маусым 2014
5.05.2014ж. 18.05.2014 жылға дейін оқудың екінші жылындағы докторанттар - Калиева Динар Кенескановна, Шайхин Ануар Маратович, Юхневич-Насонова Екатерина Александровна Грузиядағы Тбилиси қаласында Д. Твилдиани атындағы университетте машықтанудан өтті.
Магистранттардың қорытынды аттесттауы
06 Маусым 2014
Қорытынды аттестаттауға 21 магистрант жіберілді және МАК бірінші кезеңінен – кешенді тестілеуден сәтті өтті. Кешенді тестілеу 27.05.2014 жылы өткізілді.
ҚЫТАЙ ЖАҚЫНДАЙ ТҮСЕДІ
06 Маусым 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті оқытушыларының делегациясы Қытай Халық Республикасының Сиань қаласына арнайы сапармен барып қайтты. Енді біздің университетке Шэньси провинциясының Халықаралық қатынастар мектебінің деканы Юксия Сонг (Yuxia Song) жауап сапарымен келетін болады.
«АИТВ -инфекциясының анықталуы мен емдеуінің маңызды сұрақтары»туралы мастер - класын өткізу
06 Маусым 2014
19-23 мамыр 2014 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасы мен ҮКДФ деканаты «АИТВ - инфекциясының анықталуы мен емдеуінің маңызды сұрақтары» тақырыбына мастер-класс өткізілді.
31 мамыр – Темекі шегуден бас тарту күні
05 Маусым 2014
2014ж. 28 мамырында ҚММУ медициналық колледжінің 105 ЖМК тобының сынып жетекшісі Е.Д.Ярославцева Дүниежізілік темек шегуден бас тарту күніне арналған сынып сағатын өткізді. Бұл мерекені 31 мамырда атап өтеді. Бұл темекі шегу сияқты зиянды әдетпен күресуге арналған күн: дүниежізілік темекісіз күн.
Долинка Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу мұражайындағы экскурсия
05 Маусым 2014
2014 ж. 20 мамырында жалпы білім беретін және әлеуметтік – экономикалық пәндер оқытушылары Е.Д.Ярославцева мен Б.Ш. Сагындыкова ҚММУ медициналық колледжінің 1, 2 курс білім алушылары үшін экскурсия ұйымдастырды.
ҚММУ медициналық колледждің білім алушыларының арасында үйірме жұмыстарының қорытындысы бойынша өткізілген студенттер конференциясы
05 Маусым 2014
ҚММУ медициналық колледжінде 28.05.2014 ж. колледжішілік үйірмелердің қорытындысы бойынша студенттер арасында конференция өткізілді.
ЕВРАЗИЯЛЫҚ ОДАҚТЫҢ БОЛАШАҒЫ
05 Маусым 2014
Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде жоғары оқу орны қоғамдық бірлестіктері бастамасы бойынша ЕАЭО құру туралы түсіндіру жұмыстары жоспары шеңберінде дөңгелек стол отырысы өтті.