«Не? Қайда? Қашан?»
15 Қазан 2015
11 қазанда, «Шахтер» орталық стадионында «Не? Қайда? Қашан?» зияткерлік клубының кезекті отырысы өткізілді.
Жаңадан қосылғандар үшін турнир
15 Қазан 2015
9 қазанда, ҚММУ-де жастармен жұмыс жөніндегі бөлімінің ұйымдастыруымен сүйікті университетіміздің 65 жылдығына арналған «Медицинаның қайшылас мәселелері» тақырыбында пікірталас турнирі болып өтті. Турнир пікірталас клубының ұжымына қосылған жаңадан келгендер үшін өзіндік тартысқа толы болды. Келесі қарарлар ойнатылды:
Дөңгелек үстел.
15 Қазан 2015
8 қазанда, жастармен жұмыс жөніндегі бөлімімен «Жұлдыз» жастар денсаулық орталығының өкілдері университетіміздің 65 жылдығына арналған «ҚММУ өмірінің парақтары» дөңгелек үстелін өткізді.
Мерейтой қорытындысында….
13 Қазан 2015
2015 жылдың 9 қазанында университет акт залында мерейтойға арналған мерекелік іс-шаралар аяқталды.
Үлкен жеңіс жолында
13 Қазан 2015
Қыркүйектың 21 жұлдызында Оқу - тәрбие жөніндегі проректор Вилен Борисович Молотов Лучанский барлық факультеттердің грантқа өткен студенттерімен жиналыс өткізді, жиналыста осы қуанышты хабармен студенттерді құттықтады.
Қызылшаға қарсы халықты қосымша емдеу туралы семинар - тренингі
12 Қазан 2015
Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасының қоғамдық дамуының тапсырысы бойынша Қарағанды (10-11.09.2015) мен Қостанай (22-23.09.2015) облыстарында ҚММУ қызметкерлерімен бірге халықты қызылшаға қарсы қосымша иммундау акциясының аясында семинар – тренинг өткізілді. 4 күн ішінде науқан 10 семинар–тренинг өткізді, 630 дәрігер
Құқық қорғау органдары қызметкерлерімен ҚММУ студенттерінің кездесуі
12 Қазан 2015
2015 жылдың 2 қазанында ҚММУ бас ғимаратында №339 университетіміздің жастармен жұмыс бөлімінің ұйымдастыруымен Қарағанды қ. ПОБ кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі участкелік инспекторлары Е.Е.Болысбаев және Е.А.Искаковпен студенттердің кездесуі болып өтті.
Мерейтой концерті!
09 Қазан 2015
5 қазанда акт залында жастармен жұмыс бөлімінің қызметкерлері және көркем-өнер үйірмелерімен дайындалғанҚарағанды мемлекеттік медицина университетінің 65 жылдығына арналған мерекелік концерт өтті.
«KSMUOPEN - 2015» студенттік спартакиада
08 Қазан 2015
Университет күндерін мерекелеу аясында спортттық клуб шағын-футбол, волейбол, баскетбол, тоғызқұмалақ бойынша «KSMUOPEN - 2015» студенттік спартакиадасын ұйымдастырды.
Тіл – достықтың қанаты
08 Қазан 2015
2015 жылдың 22 қыркүйегінде қазақ тілі кафедрасы ұжымының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы халықтарының Тілдер мерекесіне арналған «Тіл – достықтың қанаты» атты мерекелік кеш өтті.