Тіл – достықтың қанаты
08 Қазан 2015
2015 жылдың 22 қыркүйегінде қазақ тілі кафедрасы ұжымының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы халықтарының Тілдер мерекесіне арналған «Тіл – достықтың қанаты» атты мерекелік кеш өтті.
Қарт адамдарға деген ҚММУ студенттерінің құрметі.
08 Қазан 2015
1 қазан, Қарттар күні, ескі дәстүр бойынша психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасы «Коммуникативтік дағдылар-1» пәні бойынша дайындалатын 1 курс студенттерімен бірге, №1 қалалық аурухананың филиалы-клиникалық базасында науқастарын құттықтауды шешті. Стационардың терапевтік бөлімінде- қарт адамдар, сонымен қатар кейіннен ашылған мейірбикелік көмек бөлімінде науқастар жатады.
Мен сатылмаймын!
08 Қазан 2015
2015 жылдың 30 қыркүйегінде «Нұр Отан» партиясы «Жас Отан» жастар қанаты «Еркін пікір» пікірталас клубының: «Қазіргі жағдайда жастарда сыбайлас жемқорлыққа қарсы дүниетанымды қалыптастыру» атты отырысын өткізді. Клубтың отырысының басты мақсаты – жастар саясаты саласындағы мәселелерді талқылау және оқу орындарындағы жемқорлық мәселесін шешу үшін нақты механизмдерін ұсыну.
Флешмоб
08 Қазан 2015
2015 жылдың 6 қазан күні Университет Бас корпусының алдында түрлі-түсті жейделер киген жоғары оқу орнының 200-ден астам студенттері қатысқан университет мерейтойына арналған флешмоб өтті.
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ҚММУ 65 жылдығына арналған Медициналық білім беру бойынша ІІІ Орта Азиялық конференция өтті
07 Қазан 2015
5-6 қазанда Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде медициналық білім беру бойынша «МЕДИЦИНАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ – ЖАҢА БАСТАМАЛАР» III Орта Азиялық халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтті. ҚММУ жұмысы 65 жылдыққа арналған Университет күндерінен басталды.
Абай оқулары
01 Қазан 2015
Тамыздың 10 күні қазақтың ұлы ақыны Абай Құнанбаевтың туғанына 170 жыл толды. Абай – көпсалалы тұлға, ақын, философ, композитор, ағартушы, қоғамдық қайраткер, қазақ жазу әдебиетінің негізін қалаушы және оның алғашқы классигі.
Сенім кездесуі.
28 Қыркүйек 2015
ҚММУ тәрбие – әдістемелік жұмысы байынша проректоры В. Б. Молотов-Лучанский мен осы университеттің бірінші курс студенттері арасында өзара сенімділікте қалыптасқан әңгіме өтті.
Шығыс Памирға халықаралық ғылыми экспедиция
23 Қыркүйек 2015
26.07.15-23.08.15ж аралығында Абуали ибн Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінің ұйымдастыруымен Шығыс Памирда (Мургаб ауылы, ұзындығы 3660 м т.деңг.) өткізілген халықаралық ғылыми экспедициясына Қазақстан, Тәжікстан және Ресей медицина ЖОО-ның өкілдері қатысты. Экспедицияны м.ғ.д., профессор, ТММУ-ң қалыпты физиология кафедрасының меңгерушісі Ф.А. Шукуров басқарды.
Ректордың сыйлығы.
23 Қыркүйек 2015
Оқу жылының басында медицина университетінің спортшылары ғажап сыйлық алды.
Эссе конкурсы
23 Қыркүйек 2015
17 қыркүйекте Қарағанды қаласы әкімдігінің қолдауымен Жастармен жұмыс жөніндегі орталығы «Ұлы жеңісті жүрегімізде сақтаймыз!» атты қалалық шығармашылық эссе конкурсын өткізді.