Біз өзіміздің мәдениетімізді білеміз және құрметтейміз

02 Желтоқсан 2015

26 қарашада Қарағанды Экономикалық Университетінде алғаш рет Қарағанды қаласының колледждері және университеттерінің студенттерінің арасында «ХХІ ғасыр көшбасшысы» үлгісінде «Жүзден жүйрік» республикалық  зияткерлік ойыны бөлып өтті.

Ойын үш кезеңнен тұрды: Бәйге,  Жорға, Полиглот.

Қатысуышлар исламның тарихын және қазақ халқының мәдениеті, білімін  көрсетіп шығулары керек болды.

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінен ҚММУ «Самұрық» Студенттік Республикасының діни экстремизнің алдын алу жөніндегі минирстрі Жолшыбек Нұрмахан (3-015 ЖМ) қатысты.

Конкурсқа өзінің қатысуымен Нұрмахан ҚММУ студенттерінің медицина аумағында ғана емес, сонымен қатар жоғары мәдениет пен ауқымды білімдарлығын көрсетті. Біздің студент ойынның финалына дейін жетті және Қазақстан Мұсылмандарының Діни Басқармасының алғыс хаттарымен марапатталды. Барлық қатысушыларға мұсылмандардың қасиетті кітабы – Құран табыс етілді.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім

12023