ЖРВИ-діңалдын алу

24 Қараша 2015

14 қаңтарда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «Конферансье» үйірмесінің (Жетекшісі Айжан Құрмаева) қатысушыларымен  «Таир» сауда комплексінде «ЖРВИ дегеніміз не?» деген ақпараттық науқанын өткізді. Осы науқан екінші рет өткізіліп отыр және ҚММУ студенттері биыл 300-ден астам адамды қамтыды.

Науқанның өткізілу мақсаты осы аурудың басталу қауіпінің факторларын төмендету үшін жедел респираторлы-жұқпалы инфекциясының алдын - алу (ЖРВИ) қағидаларын қала тұрғындарына түсіндіру қажеттілігі.

Еріктілеріміз сауда үйіне келушілерге ақпараттық парақшаларды таратты, кеңестік комектерін ұсынды, жекелік және қоғамдық сақтану шараларын түсіндірді, сонымен қатар қала тұрғындарын қиындықты асқынудан сақтану үшін емханаларға уақытында қаралуға шақырды.

БекенӘйгерім

2-074 ЖМ