Бірінші курс спартакиадасы.

03 Желтоқсан 2015

21 қарашада, үстел теннисі бойынша жарыстары «Біріншікурс - 2015» дәстүрлі студенттік спартакиадасы болып өтті. Жыл сайын, күз айының соңында, бұрынғы мектеп оқушылары, қазіргі ҚММУ студенттері бірінші рет студенттік спартакиадаға қатысады. Осы жылы бірінші курсшылар әртүрлі спорт түрлерінен өдерін көрсетуге мүмкіндіктері болды: волейбол, баскетбол, шахмат, дойбы, тоғызқұмалақ, үстел теннисі және мылтықтан ату.

ҚММУ спорт клубы университетіміздің студенттері үшін әртүрлі жарыс ойындарын тұрақты түрде өткізіп отыратындығын айтып өткен жөн болар.  Осы жылы бірінші курс спартакиадасы бірінші орындардың бірін алып отыр.

-  Кешегі мектеп оқушылары студенттік өмірге араласып үлгерді, ал қазір жоо жұмысына бағытталған спортпен жақынырақ танысуға болатындығын – ҚММУ спорт клубының басшысы Ф.А.Батиров айтып өтті.

-  Сонымен қатар, бірінші курс спартакиадасын өткізе отырып, әрқашан біз ҚММУ үшін спорттық жаңа таланттылармен толығатындығына үміттенеміз.

Жарыстың бірінші күні ерлер арасында волейбол (ЖМ-2), шахмат (ЖМ-2), дойбы  (ЖМ-1) және тоғызқұмалақтан (ЖМ-1) үздіктер анықталды. Ал ерлер және әйелдерден баскетбол (ЖМ-2), үстел теннисі (ЖМ-1),әйелдер волейболы (ПМБ және Ф) және мылтықтан атудан (ЖМ-1) үздіктер турнирдің соңына қарай анықталды.

Қызу спорттық тартыстың нәтижесінде лайықты  бірінші орынды жалпы командалық есеппен 39 жиналған ұпаймен ЖМ-1 (1001-1020,1001-1002 Стом топтары) бірінші курс командасы алды. Спортшылар командасына  ЖМ-2 (1021-1040,1003-1004 Стом топтары) бір ғана ұпаймен жол берді. 28 ұпаймен ПМБ және Ф+ТФП құралған команданың спортшылары үшінші орынға ие болды.

Жарыстың жүлдегерлері және жеңімпаздары құрмет грамоталарымен марапатталды. Спартакиаданың чемпиондары, ЖМ-1 командасына салтанатты түрде жалпы командалық есептегі жеңісі үшін ауыспалы кубок табысталды.

«Самұрық» СР спорт министрі

Нұржан Ұзақбаев