Қазақстан ғасырлар тоғысында
18 Қазан 2021
14.10.21ж Қарағанды Медицина Университеті Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасында Қоғамдық денсаулық сақтау және биомедицина мектебінің 1 курс студенттеріне " Қазақстан ғасырлар тоғысында" атты тәрбие сағаты өткізілді.
«Baursak Party»
17 Қазан 2021
Әлемдегі ең танымал тағамдардың бірі, әрине - нан. Жыл сайын 16 қазанда Дүниежүзілік нан күні аталып өтіледі. Қазақта «Нан болса, ән де болады» деген мақал бар.
Рухани жаңғыру аясында
17 Қазан 2021
Рухани жаңғыру бағдарламасы аясында 14.10.21 ж. Қарағанды облыстық Ж. Бектуров атындағы жасөспірімдер кітапханасында, Қарағанды жастары арасында, «Дарабоз», интеллектуалды танымдық ойынының келесі сайысы өтті.
Соғыс күйреткен тағдырлар
13 Қазан 2021
2021 жылғы 9 қазанда Қайнар кентінде Қарағанды қаласының «Ауған соғысының ардагерлері мен мүгедектерінің «Ардагер» одағы» Қоғамдық бірлестігінің белсенді қатысуымен Хасенов Талғат Болатұлының басшылығымен жауынгерге естелік стеланың салтанатты ашылу рәсімі өтті (мүсінші – Баграмов И.М., Қазақстан Республикасы Суретшілер одағының мүшесі).
Алғашқы мониторингтік кездесу
11 Қазан 2021
2021 жылдың 5 қазанында «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ 619037-EPP-1-2020-1-EL-EPPKA2-CBHE-JP «FOstering the doctoR of the 21st century: education for patient-centered communication» («XXI ғасыр дәрігерінің дамуына жәрдемдесу: пациентке бағытталған коммуникативті дағдыларға үйрету») жобасы бойынша мониторнинг өтті.
Қазақтың Ұлттық ойындар күні
11 Қазан 2021
Барлық халықтар сияқты, қазақтардың да өздерінің ойындары мен спорт түрлері бар. Ұлттық ойындар әрқашан өзіндік ерекшеліктерге ие. Қазақтың ұлттық ойындары қазақ мәдениетінің ажырамас бөлігі болып табылады және еңбек пен рухани іс -әрекеттің жаңғырын біріктіреді.
Мейіргер ісінің сапасын арттырудың тиімді жобасы деген не?
10 Қазан 2021
2021 жылдың 5 қазанында "Мейіргер ісінің сапасын арттырудың тиімді жобасы деген не?"ынтымақтастық арқылы мейіргерлік тәжірибені жақсартуға арналған үш бөлімнен тұратын онлайн вебинарлар сериясынан.
Шахмат турнирі
07 Қазан 2021
Физикалық денсаулық орталығы "Самұрық" студенттік республикасымен бірлесіп Қарағанды облысының студенттері арасында шахмат бойынша турнирге қатысу үшін біздің университеттің командасын ұсынды.
«Кара Жорга» флешмобы
07 Қазан 2021
Би - бұл денсаулықты нығайтатын және иммунитетке жақсы әсер ететін, қан айналымын жақсартатын, бұлшықеттер мен тіндерге және ағзаға үлкен пайда береді. Би жаттығулары қан тамырлары мен жалпы жүрек -қантамыр жүйесін едәуір нығайтады, олар өкпенің көлемін арттырады және тыныс алуды қалыпқа келтіруге, ентігуді жоюға және өкпенің оттегімен қамтамасыз етілуін жақсартуға көмектеседі.
Қоян-қолтық ұрыс бойынша турнир
07 Қазан 2021
2021 жылғы 02 қазанда Қарағанды қаласында ұлдар мен қыздар арасында қоян-қолтық ұрыстан ашық облыстық турнирі өтті. Турнирге барлығы 127 спортшы қатысты.