Мейіргерлік қызметтерді дамытуда сервистік дизайн тәсілін қалай пайдалана аламыз?
27 Қазан 2021
26.10.2021 ж. ынтымақтастық арқылы мейіргерлік тәжірибені жетілдіруге арналған, JAMK қолданбалы ғылымдар университеті мен Қарағанды ​​медицина университетінің ұйымдастыруымен үш вебинар сериясының екінші вебинары өтті. Екінші вебинар келесі тақырыпқа арналды: Біз мейіргерлік қызметті дамытуда сервистік дизайн тәсілін (қызметтік дизайн) қалай пайдалана аламыз?
"Бірінші курс Студенті-2021" спартакиадасы
27 Қазан 2021
Дене денсаулығы орталығының ұжымы "Бірінші курс студенті-2021" спартакиадасын өткізді.
Сыбайлас жемқорлықсыз Медицина
27 Қазан 2021
23 қазанда комплаенс-офис "Самұрық" Студенттік Республикасымен бірлесіп университеттің "Sanaly urpaq" студенттік клубының слетін ұйымдастырды.
Әуенді Сарыарқа
27 Қазан 2021
Дәстүрлі "Әуенді Сарыарқа" халықаралық музыка фестивалі Қарағанды шаһарында ХХII маусымын ашты. Қарағанды жұртшылығы дәстүрлі әндер, ұлт аспаптар оркестрі, джаз, симфония сиякты концерттік бағдарламаларды тамашалап бір жасап қалды.
2022-2026 жылдарға арналған Cыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат тұжырымдамасының жобасы
25 Қазан 2021
22 қазанда Алматы қаласында жоғары оқу орындарының ректорларымен сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша республикалық кеңес өтті.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыптағы үздік эссе
25 Қазан 2021
20 қазан күні Н.В.Гоголь атындағы Қарағанды облыстық әмбебап ғылыми кітапханасында «Адал ұрпақ» мектеп клубтары мен «Sanaly urpaq»студенттік клубтарының жыл сайынғы облыстық слеті өтті.
«Жетістік формуласы»
25 Қазан 2021
«Қарағанды медицина университеті» КеАҚ жоғары курс студенттері медицина мектебінің маманы Токжуманова Гүлжанат Маратқызы жетекшілігімен «Сарыарқа» телеарнасындағы «Жетістік формуласы» бағдарламасына қатысты.
Отан тарихымен танысу
19 Қазан 2021
Қазан айының 16-шы жұлдызында "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер" кафедрасының ассистент-профессоры Абдрахманова Камшат Жақсылыққызының жетекшілігімен "Самұрық" СР бірлесіп Карлагқа экскурсия ұйымдастырылды.
Береке бірлікте
19 Қазан 2021
Тәуелсіз Қазақстанның 30 жыл ішінде қол жеткізген маңызды жетістіктерінің бірі қазіргі заманғы қазақ қоғамында ұлтаралық және дінаралық келісімге негізделген әлеуметтік тұрақтылық.
Сарыарқа мақтанышы
18 Қазан 2021
15.10.21 ж Қарағанды қаласындағы Ж. Бектуров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасында «Арқаның ардақты ақсақалы» атты республикалық онлайн-конференция өтті. Жазушы, журналист, КСРО жазушылар одағының мүшесі, қоғам қайраткері Ж. Бектуровтың мемориалдық кабинет-музейінің ашылуының 20 жылдық мерейтойына арналған, рухани жаңғыру бағдарламасы аясында өткізілген шара болды.