Мейіргер ісінің сапасын арттырудың тиімді жобасы деген не?

10 Қазан 2021

2021 жылдың 5 қазанында "Мейіргер ісінің сапасын арттырудың тиімді жобасы деген не?"ынтымақтастық арқылы мейіргерлік тәжірибені жақсартуға арналған үш бөлімнен тұратын онлайн вебинарлар сериясынан.

Вебинарлардың мақсаты-клиникалық практикада туындайтын Мейіргер ісі саласындағы зерттеулер мен әзірлемелердің өзекті тақырыптарын және оларды бірлесіп шешу жолдарын талқылау. Вебинарлар мейіргер қызметкерлеріне өздерінің кәсіби саласындағы тәжірибелерін көрсетуге мүмкіндік береді, бұл олардың университет қызметкерлерімен ынтымақтастыққа деген сенімін арттырады.

Өткен вебинарға практикалық денсаулық сақтаудың 100-ден астам өкілдері, профессор-оқытушылар құрам, сондай-ақ Қазақстанның медициналық университеттерінің студенттері қатысты. Вебинар JAMK қолданбалы ғылымдар университеті мен Қарағанды медицина университетінің ұйымдастыруымен өтті. JAMK қолданбалы ғылымдар университетінің аға оқытушысы, доценті, PhD Ханна Хопиа "Мейіргер ісінің сапасын арттырудың тиімді жобасы деген не?». Одан кейін қатысушылар мейіргерлік практиканың ағымдағы мәселелерін, сондай-ақ олардың өзектілігін талқылады.