Қазақтың Ұлттық ойындар күні

11 Қазан 2021

Барлық халықтар сияқты, қазақтардың да өздерінің ойындары мен спорт түрлері бар. Ұлттық ойындар әрқашан өзіндік ерекшеліктерге ие. Қазақтың ұлттық ойындары қазақ мәдениетінің ажырамас бөлігі болып табылады және еңбек пен рухани іс -әрекеттің жаңғырын біріктіреді.

«Тәуелсіздік күніне 30 қадам» марафонының аясында 2021 жылы 8 қазанда Симуляциялық және білім беру технологиялары орталығында жаттықтырушының көмекшісі Шаймерденова Бақытгүл мен практикалық дағдылар бойынша жаттықтырушы Идрисова Гүлден Қамиқызының ұйымдастыруымен ұлттық ойындармен танысу күні өтті. Іс -шараға 5 -ші курстың 20 -дан астам студенттері, оның ішінде Халықаралық факультеттің студенттері қатысты.

Оқушыларға ұлттық ойындардың түрлері мен салт -дәстүрлері таныстырылды. 5019, 5021 топ студенттері өздерінің ептілігін, күші мен төзімділігін көрсетуге мүмкіндік алды. Өткізілген шара қызықты өтті, әсіресе шетелдік студенттерге.

Жаттықтырушының көмекшісі Шаймерденова Бақытгүл