Денсаулық фестивалі
10 Қыркүйек 2014
Қыркүйектің алғашқы сенбісі Қарағанды Мемлекеттік Медицина Университінің студенттері үшін өте маңызды болды. Аз уақытта сүйікті alma mater-де қатарынан екі мереке өтті: «Денсаулық фестивалі 2014» және бірінші курс студенттеріне арналған спорттық-интеллектуалдық «Жол ашар» викторинасы.
Барселонаның университетінде Халықаралық жаздың мектебі
04 Қыркүйек 2014
Біз, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 4- курс студенттері, 2014 жылғы 20-27 шілде аралығында aкадемиялық ұтқырлық бағдарламасына қатыстық.
Керемет кездесудің қуанышы
15 Тамыз 2014
«Ностальгия» сөзінің мәнін адамдар көп ретте тек мұңды мағынада деп ұғады. Алайда, ностальгия жүрек ауыртатын мұңнан ғана емес, өткен күндерге деген сарғайған сағыныштан да тұрады.
Қызмет етуге дайын
12 Тамыз 2014
Әскери дағдылары мен медицина ғылымының үйлесуі Қарағандының ыстық жазы
«Жалпы медицина» мамандығы дәрігерлерінің алғашқы бітірушілері
11 Тамыз 2014
2014 ж. 4 шілдеcінде С. Сейфуллин атындағы театрда «Жалпы медицина» мамандығы бойынша бітіруші дәрігерлерге дипломды табыс ету салтанаты өтті.
Гүлденген елде өмір сүру және жаңалықтар ашу
31 Шілде 2014
Осылай облыстық маслихат депутаты, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетова жалпықазақстандық мәдениет мәселелеріне арналған дөңгелек үстелдің қорытындысын жасады.
Ынтымақтастық туралы келісім
22 Шілде 2014
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қолдауымен Қазақстанныңмедициналық университеттері (С. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті, Астана медицина университеті,
21 Шілде 2014
29.06.2014 ден 12.07.2014 аралығында ҚММУ физиология кафедрасымен Қарқаралыдағы «Медик» сауықтыру лагері базасында өткен Бірінші Халықаралық «Студенттердің қимыл белсенділігі және денсаулық денгейі» жазғы ғылыми физиологиялық мектебі ұйымдастырылды.
ҚММУ – да 2014 жылдың 17 – 18 маусымы аралығында магистерлік диссертацияларды қорғау өткізілді
11 Шілде 2014
Қорғауға үш мамандық бойынша білім алған 21 магистранттың диссертациялары шығарылды: 6М110100 – Медицина (ғылыми және педагогикалық бағыт, профильді бағыт) – 10 жұмыс, оның 2 мемлекеттік тілде қорғалды. Мемлекеттік аттестациялық комиссия магистерлік жұмыстарды «өте жақсы» (6) және «жақсы» (4) деп бағалады.
«І жазғы студенттік микробиологтар мектебі»
02 Шілде 2014
ҚММУ-ң микробиология кафедрасында 2014 жылдың 23-26 маусым айында І жазғы студенттік микробиологтар мектебі (ЖСММ) өтті, ұйымдастырып басшылық еткен кафедраның меңгерушісі доцент С.Б. Ахметова және доцент Л.Г. Филатова.