Құрметті әршіптестер!
01 Қазан 2014
2014 жылдың 2-3 қазанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Онкогематологиядағы инновациялық технология» тақырыбында халықаралық конференциясы өтеді.
Жоғары медициналық білімі бар қызметкерлер үшін практикалық дағдыларды бағалау.
01 Қазан 2014
ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша Департаменті 2014 жылдың 26 тамызынан 3 қыркүйекке дейін, «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының Кодексі, сонымен қатар «Денсаулық сақтау саласында біліктілік емтихандарын өткізу Ережелерін бекіту туралы»
Зальцбург семинарлары
01 Қазан 2014
2014 жылдың 31 тамызы мен 6 қыркүйегі аралығында Зальцбург қаласында «Ішкі аурулар» бойынша семинар өтті. Семинарды ұйымдастырушы Американың білім беру фонды және Австрияның Денсаулық сақтау министрлігі. Семинарға 24 елден (Еуропа, Азия және Африкадан) 30 адам қатысты
Қазақстандық мәліметтер халықаралық конгрессте жария етілді
01 Қазан 2014
2014 жылғы 5-9 қыркүйекте Вашингтон қаласында Антибиотиктар мен антимикробты химиотерапия бойынша (ICAAC) халықаралық конгресс өтті. Біздің «Molecular and Epidemiologial features of MRSA in Kazakhstan» тақырыбындағы баяндамамыз конференцияның бағдарламасына енгізілді.
АМЕЕ 2014 Еуропадағы медициналық білім беру қауымдастығының жыл сайынғы конференциясы
01 Қазан 2014
2014 жылдың 32 тамызы мен 3 қыркүйегі аралығында Милан қ. (Италия) АМЕЕ 2014 Еуропадағы медицинадағы білім беру қауымдастығының жыл сайынғы конференциясы өтті. Конференция Еуропа мен әлемнің 3500 артық қатысушысын жинады, оның ішінде – Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 6 делегаты – Р.С.Досмағамбетова, А.З.Мұратова, Ш.С.Калиева, В.П.Риклефс, Б.К.Қойшыбеков және Р.Х.Бегайдарова болды.
Патологтардың 26-шы Еуропалық конгрессі
01 Қазан 2014
Патологтардың 26-шы Еуропалық конгрессі (ЕСР 2014) алғаш рет патологияның Еуропалық қоғамы мен Лондон патологтарының бірлескен ұйымы болып 2014 жылы ұйымдастырылды
Біздің жеңімпаздарымызды құттықтаймыз!
01 Қазан 2014
2014 жылдың 17 қыркүйегінде Қазақстан халықтарының тілдері күндері аясында Қарағанды облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Н.В. Гоголь атындағы Қарағанды облыстық әмбебап ғылыми кітапханасының» КММ Ұлы ақын Абай Құнанбаевтың рухына арналған, «Мен бір жұмбақ адаммын...» әдеби - танымдық сайысын өткізді. Сайысқа Қарағанды қаласының барлық студенттері қатысты.
«Көңілді старттар»
01 Қазан 2014
21.09.2014 ж. жылы күндер аяқталар кезде ҚММУ № 1 жатақахана студенттерінің қатысуымен «Көңілді старттар» атты ауқымды іс-шара өтті. Әрбір топ өз біртума атауларымен және ұрандарымен таңқалдырды.
22 қыркүйек – Қазақстан халықтарының Тілдер күні
01 Қазан 2014
ҚММУ-дың акт залында 19-қыркүйекте шет тілдер кафедрасының дайындауымен Қазақстан халықтарының Тілдер мерейіне арналған мерекелік іс-шара өткізілді.
Жол ашар!!!
10 Қыркүйек 2014
Қыркүйектің бірінші сенбісінде ҚММУ-да «Жол-ашар» атты бірінші курс студенттеріне арналған дәстүрлі спорттық-интеллектуалды мерекесі өтті.