Мастер-класс «Медициналық паразитология»
19 Маусым 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасында 2014 ж. 09 - 13 маусым аралығында ҮКДФ деканатымен бірге «Медициналық паразитология» тақырыбы бойынша мастер-класс ұйымдастырылып, өткізілді.
«Сәт сапар, педиатр!»
16 Маусым 2014
№2 балалар аурулар кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д., профессор Б.Т.Тукбекова және курстың жетекшісі С.Т.Кизатова жетекешілігімен №2 балалар ауралары кафедрасы 6-шы және 7-ші курс интерн- педиатрларымен бірге салтанатты «Сәт сапар, педаитр!» атты кешті өткізді. Кештің жүргізушілері интерндер В. Игольникова және А. Кызгараева болды.
Постинсультік когнитивтік бұзылыстар: ерте диагностиканың, емдеудың және алдын алудың актуальды сұрақтар
16 Маусым 2014
Меншікті ғылыми жазбаларды коммерциялау шеңберінде (инновациялықпатент №000231 07. 2013ж. Авторлары: Т.Т. Киспаева, М.Г. Абдрахманова, Р.А. Беляев., Н.А. Евстафьева) 26 мамырдан 30 мамыр аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті базасында «Церебральді инсульттің жедел кезеңінде когнитивтік бұзылыстарды емдеудің инновациялық әдістері» тақырыбындамастер-класс болып өтті.
Медицина қызметкерлері күнімен құттықтаймыз!
13 Маусым 2014
Құрметті әріптестер! Баршаларыңызды кәсіби мереке – Медицина қызметкерлері күнімен шын жүректен құттықтаймын! Ең алдымен, бар өмірін халық денсаулығын сақтап, қорғауға арнап, қазірде құрметті демалыста жүрген, біразы әлі күнге дейін еңбек етіп, өмірлік және кәсіби тәжірибесін жастарға үйретіп жүрген сала ардагерлеріне алғыс білдіргім келеді.
«Таза сессия»
13 Маусым 2014
Университеттің өзін-өзі басқару комитетінің (СӨӨБК) белсенділері Тәрбие жұмысы және жастар саясаты бөлімі (ТЖ және ЖСБ) мен «Қазақстан студенттерінің Альянсы» республикалық жастар бірлестігінің ұйымдастыруымен кезекті «Таза сессия» акциясын өткізді.
10 Маусым 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің балалар жұқпалы аурулар кафедрасының шығармашылық қарымы және ғылыми жетістіктері. 20-23 мамыр аралығында Мәскеуде: «Ғылым және білімнің көкейкесті сұрақтары», «Медициналық жаңашыл технологиялар», «Ғылыми-педагогикалық кадрларды халықаралық аттестаттау жүйесі»3-ші Халықаралық ғылыми конференциясы аумағында Ресей жаратылыстану академиясының (РЖА) жоғары марапаттау рәсімі өтті.
" Самарқандтың көк тасы еріген күн"
10 Маусым 2014
" Самарқандтың көк тасы еріген күн" Сәуірдің 3 мен 7 аралығында стоматология мамандығының студенттері әлемнің ең көне қалаларының бірінде, тарихи орталық. Секудиан елінде, Өзбекстанның көлемі бойынша екінші орнындағы қаласы – Самарқантта болды.
ЖОО-ның кәсіптік бағдар берудегі жұмысы
10 Маусым 2014
Денсаулық сақтау мен медицина саласындағы жұмыс ерекшелігі ЖОО-да оқыту мақсатында болашақ мамандарды таңдау жүргізгенде ерекше тіл табысуды талап етеді. Осыған орай, ҚММУ-де талапкерлермен жұмыс істеуде ерекше көңіл бөлінеді.
Салауатты өмір салты үшін...
06 Маусым 2014
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының есебіне жүгінсек, шылым шегуден әрбір бесінші адам көз жұмады екен, яғни жыл сайын біз 500 000 адамды жоғалтамыз! Қазіргі кезде Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы мына сөзді ұстанатын болды: «Шылым шегу немесе денсаулық? Таңдау өзінде!».
Ататюрк Университетінде (Түркия)ҚММУ магистранттары ғылыми машықтануын өтті
06 Маусым 2014
11 мамыр мен 23 мамыр аралығында Эрзурум Университетінде білім беру бағдарламасы бойынша 1 оқу жылының 14 магистранттары мен Ататюрк Университетінің 13 магистранты машықтанудан өтті. ҚММУ- мен келісім бойынша, Research Methodology Course сабақтары ғылыми зерттеулер менеджментіне, денсаулық сақтауды ұйымдастыруға, ғылыми басылымдардағы жарияланымдарға және зертханалық диагностикаға арналды.