Ынтымақтастық туралы келісім

22 Шілде 2014

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қолдауымен Қазақстанныңмедициналық университеттері (С. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті, Астана медицина университеті,  Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті, Қарағанды мемлекеттік медицина университеті, М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті, Оңтүстік Қазақстанмемлекеттік фармацевтикалықакадемиясы) денсаулық сақтау, академиялық, ғылыми және мәдени ынтымақтастық саласында Данди (Шотландия)университетімен өзара түсіністік туралы меморандумға  қол қойды.  ЖОО болашақта шетелдік серіктестер санын арттырмақ.

ЖОО Times Higher Education рейтингісі бойынша 2014 жылдың әлемнің 200 үздік  ЖОО кіреді.

19886