Чемпионаттың «Алтыны»
02 Наурыз 2023
Алматы қаласында 2023 жылғы 20-25 ақпаннан бастап спорттық акробатикадан ҚР Чемпионаты өтті. ҚМУ КЕАҚ студенті Андриевский Денис аралас жұптағы 106 КОМ тобы жастар арасында жеке жаттығуларда 1-ші орынға ие болды.
А. Байтұрсынұлы атындағы мектеп-гимназиясы қабырғасында Патология кафедрасының кәсіби бағдар беру жұмысы
27 Ақпан 2023
2023 жылғы 17 ақпанында Қарағанды қаласының А. Байтұрсынұлы атындағы мектеп-гимназиясында патология кафедрасының оқытушылары Жиенбаева Қымбат Мұратқызы, Аринова Сапаркул Махамбеталиқызы, Сүлейменова Бақыт Маратқызы, Бакарамова Гүлнұр Амангелдықызы кәсіби бағдар беру жұмыстарын жүргізді.
Мектеп оқушылары медицина туралы
27 Ақпан 2023
2023 жылдың 24 ақпанында «ҚМУ» КеАҚ клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасының оқытушылары (қауымдастырылған профессор Пивень Л.И., қауымдастырылған профессор Ким Т.В., оқытушы Николаева Т.Л.) Қарағанды ​​қаласының № 3 гимназиясының 9 және 11 сынып оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.
Дипломдық жұмыстарын қорғады
24 Ақпан 2023
15-17 ақпанда аттестаттау комиссиясының ашық отырысында 6В10101 ББ күндізгі қысқартылған оқу нысанындағы бітіру курсы студенттерінің дипломдық жұмыстары тақырыбында баяндамалар тыңдалды.
Жеңіс әкелген чемпионат
22 Ақпан 2023
Жақында Астанада медицина қызметкерлері арасында футзалдан алғашқы Қазақстан чемпионаты өтті.
Бірінші «кәсіпкерлік» үйірмесінің кездесуі
21 Ақпан 2023
16 ақпан, 2023 жыл Кәсіпкерлік үйірмесінің бірінші отырысы Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасында өтті.
Пәнаралық сабақ
21 Ақпан 2023
10 ақпанда «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ ішкі аурулар кафедрасында ішкі аурулар кафедрасының профессоры, м.ғ.д. Людмила Геннадьевна Тургунованың және қауымдастырылған профессор, м.ғ.к. Дана Талгатовна Амирханованың жетекшілігімен «Остеодеструктивті синдром пәнаралық мәселе ретінде» тақырыбында пәнаралық сабақ өткізілді.
«Жауынгерлік» күміс
21 Ақпан 2023
Қарағанды қаласында 2023 жылғы 4-5 ақпанда Ауғанстаннан әскерлерді шығару күніне арналған жабық жерлерде Президенттік көпсайыстың жазғы түрлері бойынша қаланың ашық чемпионаты өтті.
Салауатты өмір салты тақырыбында дөңгелек үстел
17 Ақпан 2023
2023 жылдың 14 ақпанында «Салауатты өмір салтын қалыптастыру мәселелері. Оны шешу жолдары» тақырыбында «ҚМУ» КеАҚ тәрбие жұмысының жоспары бағытында «Заманауи зат алмасу түзету құралдары және апитерапия» тақырыбында патология кафедрасында дөңгелек үстел өткізілді.
For 21 серіктестерінің кездесуі
17 Ақпан 2023
2023 жылдың 1-3 ақпан айында FOR21 «FOstering the doctoR of the 21st century: education for patient-centered communication» жобасы аясында екінші кездесу Өзбекстанның Самарқанд қаласында өтті. Отырысқа барлық серіктес жоғары оқу орындарынан, атап айтсақ