Мектеп оқушылары медицина туралы

27 Ақпан 2023

2023 жылдың 24 ақпанында «ҚМУ» КеАҚ клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасының оқытушылары (қауымдастырылған профессор Пивень Л.И., қауымдастырылған профессор Ким Т.В., оқытушы Николаева Т.Л.) Қарағанды ​​қаласының № 3 гимназиясының 9 және 11 сынып оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Гимназия директоры Құлжамбекова С.К. кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізетін университетіміздің оқытушыларын әрқашан қуана қарсы алады.

Оқушылар назарына Медицина университетінің оқу бағыттары мен мамандықтары туралы ақпараттан тұратын слайд-презентация ұсынылды. Оқытушылар мектеп оқушыларын университеттің тарихымен және қызметімен, жетістіктерімен таныстырды. Сондай-ақ, бұл мамандықтың қиындықтары мен университетіміздегі студенттік өмірдің қызықтары туралы әңгіме жүргізді. Мектеп оқушылары медицина университеті туралы бұл ақпаратты зор ықыласпен тыңдап, өздерін толғандырған сауалдарын қойып, ұстаздардан нақты жауаптар алды.

Іс-шараның атмосферасы қатысушыларға жайлы болды. Қорытындылай келе, оқытушылар Л.И. Пивень, Т.В. Ким және Т.Л. Николаевалар қатысқан кафедра ұжымы осы іс-шараға қатысқан студенттерге өмір бойы жанына жайлылық, қуаныш сыйлайтын мамандықты сәтті таңдауларына тілектестік білдірді.

Оқушылар бұл шараның ұйымдастырылып, өткізілгеніне өз ризашылықтарын білдірді.